Dave Grohl

David Eric Grohl

8,4
586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Grohl

Doskonały perkusista w Nirvanie, a teraz doskonały gitarzysta, wokalista i lider Foo Fighters, który jest mega super zespołem!

użytkownik usunięty
Michael_4

Doskonały wokalista? Muzykę mają świetną ale prawda jest taka że Grohl nie potrafi śpiewać, poszukaj na youtubie piosenek Foo Fighters na żywo to się przekonasz jaki z niego doskonały wokalista.

Grohl slaby wokalista? proponuje zobaczyc na youtube Koncert Skin and Bones pozdrawiam........

użytkownik usunięty

Nie potrafi śpiewać? Chyba żartujesz... Zobacz sobie to:
http://www.youtube.com/watch?v=u1BUzoiA1Kc

posłuchaj tego, może zmienisz zdanie na temat jego śpiewu:
http://www.youtube.com/watch?v=yB9RgYcte_A&feature=related

natalia00

video ok, potrafi śpiewać w sensie, że nie fałszuje, ale barwę głosu to on ma żadną.

Michael_4

uwielbiam ten zespół :) a Grohl ma świetny głos

Michael_4

szkoda, że to nie od umarł zamiast Kurta, oszczędziłby światu Foo Fighters, które to jest takim Nickelback dla starszych dzieci.

jasiu15

Bo Grohl miał silną osobowość w przeciwieństwie do Cobaina, dla którego najłatwiejszym sposobem było palnąć sobie w łeb. A zresztą weź nie profanuj Grohla jak nic o nim nie wiesz jasieńku.

cryingslave

Jeśli ty uważasz palnięcie sobie w łeb NAJŁATWIEJSZYM SPOSOBEM, w takim razie pokaż to nam skoro to TAKIE łatwe, a przy okazji oszczędzisz nam na przyszłość wątpliwej przyjemności czytania Twoich bredni.

straightlines

Ach te twoje argumenty <3

jasiu15

"szkoda, że to nie od umarł zamiast Kurta..." Zastanów się człowieku co ty piszesz!? Nie jestem ni postronie Kurta, ni Dave'a (tak osobiście to najwiekszą fanką jestem Krista, ale to mamło znaczący fakt w mej wypowiedzi ;)). To okropne gdy ktoś pisze "Szkoda, że to on nie umarł...". Więc pierwszo myśl, potem pisz, bo sądze żebyś Ty się nie cieszył, żeby ktoś Ci śmierci życzył.

Co do samego Dave'a, bardzo go lubię i mam do niego wielki szacunek, ponieważ potrafił udźwignąć jakoś śmierć Kurta i stworzyć nowy, także wspaniały zespół (choć nie już tak dobry jak Nirvana ). Na wokalach się nie znam, ale moim zdaniem Dave ma ładną barwę głosu. A co do jego charakteru, to jest naprawde wspaniałym człowiekiem.

RINGULEC

Gdybym mógł wybrać, wolałbym na pewno żeby Kurt żył. Foo Fighters nie trawię, taki Woodstockowy zespół, albo Eskarockowy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones