Dave Grohl

David Eric Grohl

8,4
586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Grohl

Znałem nazwę, ale nie muzykę. Teraz poznałem muzykę i jestem zachwycony! Co płyta to miazga. Co utwór to jakaś niespodzianka. To jest lepsze niż Nirvana!

Respect. Moje wielkie odkrycie, szkoda że takie spóźnione.

michal.2907

Jaka jest twoim zdaniem najlepsza płyta Foo Fighters?

robert2207

Wszystkie ich płyty mi się podobały. To była wielka niespodzianka. Miks ostrego rocka ze spokojniejszymi wstawkami. I tak co chwila.

Nie załapałem się nigdy na hype na Kurta. Cenię Nirvanę, lubię Nevermind i bardzo mi się podobało unplugged. Ale fanatykiem nigdy nie byłem i nie będę. Uważam, że oni wydali półtorej dobrej płyty, a nadprogramowa sława wynikła ze śmierci Cobaina. FF okazało się muzycznie pełniejsze i dojrzalsze.

Chyba najczęściej słuchałem Wasting light. Ale There Is Nothing Left to Lose i Echoes, Silence, Patience & Grace też są świetne.

michal.2907

"Bleach" Nirvany też jest bardzo spoko.

michal.2907

"Uważam, że oni wydali półtorej dobrej płyty, a nadprogramowa sława wynikła ze śmierci Cobaina. FF okazało się muzycznie pełniejsze i dojrzalsze."
xxxx

Cobain stał się gwiazdą numer jeden po wydaniu Nevermind, nawet jak by żył, nic by się nie zmieniło, sama muzyka się broni. Nirvana byłaby tak samo wspominana z tamtego okresu jak obecnie.

michal.2907

Grohl Cobainowi do pięt nie dorasta jako twórca. Muzyka Foo Fighters jest nijaka, utwory podobne do siebie, dobrego twórcę poznać właśnie po utworach jakie tworzy, i które zostają w pamięci na zawsze. W Foo Fighters tego nie ma.



Patologia546

Chyba za dużo wymagasz. Foo Fighters to taki drugoligowy pop-rock i w tej roli sprawdzają się nieźle. Nie jest to zespół ambitny, eksperymentujacy, nie ma w nim utalentowanych kompozytorów. To taka muza do usłyszenia i zapomnienia. Zupełne przeciwieństwo Nirvany.

jasiu15

FF to taki pasożyt żerujący na Nirvanie,

Patologia546

Pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones