David BeckhamI

David Robert Joseph Beckham

8,8
737 ocen występów osoby
powrót do forum osoby David Beckham

..przynajmniej strzelił najlepszego gola na świecie z 1996 :). -ustawianie sie do strzału na prawym skrzydle, maksymalne skupienie, wypatrywanie brmkarza czy wyszedł za daleko od bramki i z całej siły strzelił do góry piłke i gool piękny ( a bramkarz załamany :D) Od tamtej pory był moim najulubieńszym piłkarzem i kibicowałem Man.U. Ale to sie skończyło kiedy przeszedł do realu ):( BLEM TAKI TAKI ZŁY NA NIEGO ŻE NORMALNIE MNIE PONOSIŁO! a wiecie dlaczego? bo real madryt to jest klub którego zawsze nie lubie wręcz nie cierpie (nie powiem z jakich tam powodów) poprostu nie mogłem uwieżyć kiedy sie dowiedziałem że David gra w madrycie JA MYŚLAŁEM ŻE ŚNIŁEM i że to nie prawda. Od tej chwili kiedy w Man.U nie gra david i to co sie w nim zmieniło przez ostatnie kilka lat to już mu nie kibicuje. manchester U. i real madryt już mnie nie obchodzą i nieinteresują! Teraz liczy sie tylko fc barcelona i muj ulubiony piłkarz - Ronaldinho :) Niech gra pięknie i niepopełnia tych samych błędów co beckham.. pozdrawiam ;

hedziok

przestań...

hedziok

Typowe. Jak Bracelonka zaczęła wygrywać to nagle pojawiły sie rzesze fanów nie wiadomo skąd oj żałosne, żałosne. Poza tym Beckham dobrze grał tylko w MAnUtd jak przedzedł do Realu to się "zdziadził" czasem tylko coś mu wychodziło. NIe powiem ładne bramki strzela, z twarzy tez jest ładny ale po co pcha sie do filmów?? Chyba tylko obciachu sobie narobić. Zajął by sie tym co najlepiej mu wychodzi czyli granie w piłke. Oj co ta kasa robi z człowiekiem...

hedziok

o fuck własnie zauważyłam- on we wszystkich filmach gra samego siebie!! Co za talent na pewno sie w nich wykazał:D ambitny facet. Oj David wracaj na boisko i trenuj...

Poziomka2313

Blagam was ludzie... ile wy macie lat??? Takie male pytanie czy z jego filmografii przeczytaliscie tylko czesc "jako on sam" ??? Nie robcie z siebie idiotow poza seria goal to cala reszta jest filmami dokumentalnymi a na ogol w takich filmach wystepuje sie pod swoim nazwiskiem ale oki.... Nie trawie tego kolesia i nie odbierzcie tego posta joko obrone bo tak nie jest dla mnie jest byl i zawsze bedzie cieciem od reklamy a nie pilkarzem... Pozdro maluchy

Tazz03

Ho ho a ja się tutaj nie zgodzę, nie zawsze, co prawda w reklamach to on występuje, ale na początku nieźle wymiatał, a i teraz świetnie mu idzie w Realu. Beckhama teraz zaczęli doceniać, jak ma odejść. Oczywiście zgadzam się z tym że on liczy na kase, ale umiejętności bym mu nie odbierała. W reklamach to ostatnio zaczął lubować sie też ronaldinho:p wielki spec, któremu od mistrzostw forma spadła:) C'est la vie:)

Gold_Fish

e tak no macie racje a teraz będzie grałjeszcze w bogatszym klubie! KURW*** MAĆ!

hedziok

Hedziok - gościu nie poniżaj sie. Takich jak Ty to na onecie wiele, wracaj do stada, żegnam.

Wrog_Arsenalu

Ja zawsze będę kibicował jednemu klubowi(chyba wiadomo jakiemu;))bez względu względu na wyniki i piłkarzy jacy będą w nim grali...

batii20

Ligę Mistrzów niby zdobył ale MŚ i Europy nie dla niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones