David BeckhamI

David Robert Joseph Beckham

8,8
737 ocen występów osoby
powrót do forum osoby David Beckham

Prawdziwy kameleon , raz doskolanle wciela sie ...w siebie uperfomuwanego woda toaletową pumy , kiedy indziej doskonale gra ..siebie chodzącego w takich to a takich butach sportowych a przeciez jeszcze grał chyba najtrudniejsza rolę w tej branży - davida beckham'a (bekającego chama ?) zawodowego piłkarza !!! wooooow -podziw , respekt i szacunek .. i jeszcz na dodatek puka jedną ze spicetek (tą co wygląda jak cień spalonej zapałki ) o yeahhh BECK HAM BECK HAM BECK HAM !!!!


P.S. jeśli już BECK to Jeff Beck albo Beck ( po prostu Beck;P)

skoczmnie

trzeba było widzieć jego bramki za najlepszych lat. PS. zamknij ryja

jacek_87

no, prawdziwy wklad w historie kinomatografii
ps. skoczmnie

skoczmnie

dokladnie, zamknij ryja bo jestes zerem... Beckham mistrz

zwol

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah urazilem twoje uczucia? sooooooooooryyyyy, davit na pewno zrobilby ci minete, ze tak dzielnie go bronisz, pajacu

skoczmnie

Widze ze skoczmnie jest zbuntowanym fanem barcelony i wyzywa cały sklad real madritu szukajac wiadomosci na bravo.pl.Posluchaj dzieciaku jesli nie lubisz tego pilkaza to nie pisz tego syfu tutaj bo tylko spamujesz takich jak ty jest duzo bo zazdroscisz mu po prostu kariery pilkarskiej ktorej ty nigdy nie zrobisz bo wolisz siedziec przed kompem i grac w tibie. a to cytuje: o yeahhh BECK HAM BECK HAM BECK HAM !!!! to tylko pokazuje twoj poziom inteligencji :)

Antonio_Montana

Nie. To ty mu zazdrościsz.

Facet kopie w piłkę i już od razu jest nietykalny?
Czy na prawdę nikogo nie razi obecność piłkarzy, kulturystów, polityków, dody na FILMwebie? Na pewno można dowiedzieć się wielu interesujących i niesamowitych ciekawostek na ich temat na ich własnych stronach i tam udzielać się na poświęconych im forach.

skoczmnie

Niby mowiac co wyrazilem ze czego mu zazdroszcze ??

No tak kopie pilke kopnol ja tak ze z polowy boiska strzelil bramke ale to nic przeciez to tylko bensensowne kopanie.

Co z tego ze jest pilkarzem jest tez aktorem jak nie wiezysz obejzyj sobie film Gol.

skoczmnie

:) Do jego gry nic nie mam (poza tym, że piłka nożna niewiele mnie interesuje), pewnie jest/był/będzie jeszcze dobry.

Natomiast jako postać showbiznesu jest pusty, jak model próżni i chyba tak samo inteligentny - gdy oglądam wywiady z nim....miły chłopak i chyba niezbyt bystry...

Jorjan

Chciałam powiedzieć: "do jego gry na boisku", bo do gry w filmach i owszem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones