David Boreanaz

David Paul Boreanaz

8,2
3 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Boreanaz

On powinien być z Emily. Oni po prostu do siebie pasują . A co do niego on jest świetnym aktorem a najbardziej go lubię za rolę Bootha chociaż innych filmów i seriali z nim nie widziałam ale słyszałam że za to role prawie każdy go lubi.

franiu1212

Jeżeli chodzi o filmy to obejrzałam wszystkie oprócz "Kruka" i muszę powiedzieć, że nicdobrego... ;p
A seriale, kiedyś oglądałam trochę "Buffy..." i podobał mi się :) Ale muszę jeszcze raz odświeżyć, oraz zapoznać się też z pozostałymi dwoma serialami, bo nie znam ;p

anulka88

polecam Buffy , Angel z jego udzialem no i Kosci. W filmach moze i nie zaslynal ale te 3 seriale sa niesamowite.

mlis6

Wszystko jest w kolejce poukładane, i myślę, że zgodnie z planem za rok o tej porze, będę już znała te 3 seriale :))
Aktor bardziej serialowy, nie ma wątpliwości ;)

franiu1212

najbardziej go lubię za rolę Bootha, ale innych jego filmów nie widziałam, ale wszyscy go za tą rolę lubią to ja też... matko co za masło maślane, typowa wypowiedź bezmózgiego leminga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones