David Boreanaz

David Paul Boreanaz

8,2
3 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Boreanaz

uwielbiam jego uśmiech. A gra aktorska bardzo dobra we wszystkich filmach :d i serialach

martys915

szkoda ze nie gra w większej ilości filmach, mam tylko nadzieje ze serial bones szybko się nie skończy bo gra tam prze bosko:D

bulka29

Też uważam że ten serial jest boski i zastanawiam się kiedy i czy w ogóle nagrają nowe odcinki
A jego uśmiech jest wspaniały i fajnie mruga oczami gdy dziwi się(w Kościach)

franiu1212

Z tego co wiem, to będą nowe odc. Emily była na macierzyńskim chyba albo po prostu mała przerwa po urodzeniu dziecka;). Teraz będzie wszystko wznowione.

martys915

oooo tak ♥ :D właśnie przed paroma chwilami napisałam komentarz w dyskusjach serialu 'Anioł Ciemności' i tam się rozpływałam nad jego uśmiechem :D

martys915

Zgadzam się, jego uśmiech jest boski. Uwielbiam go w serialu "Buffy..." i "Angel", ale chyba bardziej podoba mi się w "Bones", bo tak zdecydowanie częściej się uśmiecha ;)

martys915

Podbijam temat bo... właśnie przeglądałam jego zdjęcia z różnych lat i doszłam do wniosku, że jest jak wino - im starszy tym lepszy :) Nie sądzicie?

ZyLeta1916

Zgadzam się :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones