David Cage

David De Gruttola

8,1
232 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby David Cage

nie jeden film pełnometrażowy chciałby mieć tak świetną fabułe jak gry Davida, drugi taki to może jedynie Benoit Sokal

Windykator90

To w większej mierze mistrz niszczenia fabuły tandetnymi i zupełnie niepotrzebnymi wątkami s-f. "Fahrenheita" zepsuł koncertowo, aż szczęka opada z wrażenia.

Evangarden

Troche za szorstko... Nie zniszczył fabuły - to wszystko to jego wymysł. Od początku do końca.
Nazwałbym to inaczej. David to mistrze ciekawych konceptów i wciągających początków (bo tego Heavy Rainowi i Fahrenheitowi odmówić nie można)

Kulasisko_Pospolite

Żadne z tych nie wciągnęły mnie jak beyond two souls. Po tym tytule sięgnę po każdą produkcję Cage'a

kostekzary

A ja właśnie po tym tytule się trochę do niego zraziłem. Może po Heavy Rainie, który pod względem fabularnym był arcydziełem, a wpływ na losy bohaterów dawał iście filmowe doznania, taki liniowy Beyond z nie tak dobrym scenariuszem mnie trochę rozczarował.

Kartolus

owszem, gameplay i możliwości wyboru nieco ograniczone, ale historia opowiada się sama, a każdy rozdział jest wyjątkowy na swój sposób

kostekzary

No i ta Ellen Page. :)

Kartolus

nooo :)

użytkownik usunięty
Windykator90

Jeśli filmy mają mieć taką niekonsekwentną i chaotyczną fabułę jak Heavy Rain, to Boże dopomóż.

Nie grałam w Heavy Rain, ale znam Detroit. Warto zauważyć jedno. Mówimy tu o grach, w których fabuła zależy od decyzji gracza. Fabuła jednego gracza może się różnić diametralnie od fabuły innego, a im więcej decyzji, tym więcej szans na jej sknocenie. Cholernie trudno jest napisać opowieść świetnie poprowadzoną pod kątem logicznym, a jeszcze trudniej napisać taką, która będzie się trzymać kupy pomimo dziesiątek alternatyw. W Detroit jest na ogół świetnie - ciężko tu coś poważnie zepsuć, a i tak zdarzyło mi się oglądać jeden gameplay gracza, który podejmował tak chaotyczne decyzje, że pierwszy miałam wrażenie, że brak w fabule jakiegokolwiek sensu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones