David CarusoI

David Stephen Caruso

7,4
2 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Caruso

Oglądałam wczoraj ten film, 'Pocałunek Śmierci', bodajże na Polsacie. Podobał mi się bardzo. Może to za sprawą tego aktora, którego bardzo lubię, a może zwyczajnie dlatego ze był fajny...
Nie wiem, ale David Caruso jest fajnym gościem :]

a co wy sądzicie o 'Pocałunku Śmierci'? :)

Rika

Już kiedyś oglądałam ten film, lecial chyba też na Polsacie, ale tak mi się wtedy podobał, że wczoraj specjalnie siedziałam do północy, żeby powtórzyć :D moje zdanie jest następujące: David Caruso jest naprawdę bardzo charakterystycznym aktorem, a w tym filmie zagrał całkiem na poziomie. Przyznaję się bez bicia, że nie widziałam go nigdzie indziej, ale chętnie bym to zrobiła. Kurczę, a najlepszy jego text w "Pocałunku..." to: 'I said shut up!' :D :P nie chodzi o sam text, tylko o sposób, w jaki to powiedział. No po mistrzowsku normalnie.

No i Nicolas Cage był interesyjący. Nie jakoś bardzo dobry w tej roli, ale interesujący.

kasiaczek

Tak, świetny film :)
A tekty były boskie.

Ja oglądam jeszcze CSI: Miami. I poluję na thriller: "9 Sesja". Czuję, że będzie fajny:)

kasiaczek

Ech... Z Marchewy był kiedys taki uroczy rudzielec... I co się porobiło? Wiecznie jakiś taki skwaszony, nabzdyczony, nie ten sam facet. Caruso, weź ty sobie chłopie jakieś dłuzsze wakacje strzel i zastanów się nad sensem zycia, czy coś, bo żal na Ciebie patrzeć. A taki fajny chłopak z Ciebie był...

użytkownik usunięty
Rika

też oglądałam. Zarąbisty jednym słowem.:D
CSI też bez zarzutu:) uwielbiam normalnie:d

Rika

Hej ma ktoś może możliwość przesłania mi tego filmu? Bardzo prosiłabym o kontakt.Mam konto na www.chomikuj.pl pozdrawiam. Donka ;)

dominisia_doncia

Na www.chomikuj.pl mozna wstawiac filmy i je pobierac niemalze za darmo. Jeśli ktoś mógłby niech go wstawi na www.chomikuj.pl mój chomik nazywa się Donkaa8 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones