David CarusoI

David Stephen Caruso

7,4
2 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Caruso

hej Ludziska!
co sądzicie o serialu CSI: miami? wypowiadajcie sie!

Mowgli

Dla mnie to bardzo dobry serial !! Oglądam również i Las Vegas i Nowy Jork

Mowgli

Dla mnie świetny. Miami, moim zdaniem, jest najlepszy z serii. Ciekawie jest zrobiony, fajnie sie ogląda. Troche inny od poostałych. Jak na serial 10/10.

anik85

Ja też oglądam całą serię(Las Vegas nie zawsze- straszna pora!) i Miami jest moja ulubiona częścią, strasznie się ciesze, że jutro też będzie :-)

Lady_From_Burton_World

Uwielbiam serie Miami :) Według mnie jst najlepsza ze wszytskich czesci :) Oki, Las Vegas i Nowy Jork tez sa fajne ale nie przebijaja Miami :) Takie jest moje zdanie :) Pozdrawiam

Lady_From_Burton_World

Uwielbiam serie Miami :) Według mnie jest najlepsza, oki Las Vegas i Nowy Jork tez sa spoko, ale nie przebijaja Miami :) Takie jest moje zdanie :) Pozdrawiam

Mowgli

CSI: miami rzadzi! Najlepszy serial z tych serii:) Dałam mu 10/10:)

Mowgli

Świetny serial.
Ogólnie cała wersja CSI jest świetna.

Mowgli

Osobiście uważam, że w pierwszych sezonach 1-3, Serial był ciekawszy, zrobiony z większym rozmachem i oczywiście, można było zobaczyć Horatio pracującego częściej z dowodami. W sezonach 4-5 jak i również będącym w trakcie produkcji sezonie 6, rola Horatia została ograniczona to wydawania poleceń, pościgu za podejrzanymi i dokonywaniu przesłuchań... Wielka szkoda... ja osobiście lubię oglądać Caina w niebieskim ubranku laboratoryjnym.



a2mk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones