David CarusoI

David Stephen Caruso

7,4
2 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Caruso

jest super;))))
kto mówi ze nie umie grac to sie nie zna!!!
przystojny jest;) idealny facet;))))

naska1989

Rzeczywiście-przystojniak z niego.........................

film128

jest tak sztuczny że jak widze go w tv od razu zmieniam kanał... beztalencie jak dla mnie;/ i wkur*iajacy;]

MastaBlasta

Wkurwiający to ty jesteś. Jak ci się nie podoba, to po jaką cholerę tu włazisz?!

film128

bo to forum i ma prawo się udzielać? to że Ty nie znasz zasad dyskusji
świadczy o Twoim niskim poziomie.Wiem że fajnie jak wszyscy myślą tak jak
Ty ale pora dorosnąć

MastaBlasta

Popieram, facet mnie po prostu irytuje. Poza tym aktorstwo fatalne, zero emocji, mam wrażenie jakby cały czas spał w tym CSI.

Anthari jaki portret psychologiczny ?! Ten facet to zwykłe aktorskie drewno!

seth3241

Ale co on niby ma robić? To jest detektyw skupiający się na swojej pracy, a nie klaun żeby robił śmieszne miny czy coś w tym stylu. W dodatku ta postać ma taki typ osobowości i Caruso bardzo dobrze się wpasowuje w tą postać

naska1989

to fakt ma w sobie to "coś"...
uwielbiam go jako aktora a jeszcze bardziej jako Horatio Caina :)

madz_iulkaa

Horacy to najbardziej aseksualny facet na swiecie.

krolowa_sniegu_2

OMG , widze że większość nie rozumie jego charakteru ( Horatio Caine ) a dyskutuje , mnie też z początku drażnił ale w po obejrzeniu innych odcinków można już łatwo jego portret psychologiczny odczytać , i to nie jest takie łatwe dla takich widzów jak wy co "M jak miłość " w kółko oglądają i podniecają się mroczkami :P

Anthari

OMG (świetny sposób na zaczynanie zdania-aż musiałem zapożyczyć)rozumiem.Widziałem dużo odcinków i jego riposty "zobaczymy;zapewne;o to się nie martw "itp są co najmniej śmieszne.Zastanawia mnie też czemu jego postać praktycznie nie ma nigdy prosto głowy tylko zawsze przekręconą jak mają to w swoim zwyczaju hmmm... gołębie?

Anthari

do mnie pijesz ?

madz_iulkaa

Zarąbisty jest. A postać Horatio bezcenna.

użytkownik usunięty
naska1989

Zgadzam się w 100 procentach, że trudno odczytać charakter Horatia i jak ktoś ogląda polskie seriale obyczajowe to może mieć bardzo duży problem zrozumieć postać z amerykańskiego kryminału.
Kiedy pierwszy raz obejrzałam CSI to właśnie postać Horatia od razu wciągnęła mnie w ten serial

naska1989

Co do gry aktorskiej to się nie wypowiem, w niewielu filmach go widziałam, ale ostatnio oglądałam Pocałunek Śmierci i szczerze... niespecjalnie wypadł, chociaż miło mi się go oglądało. Co do tego, że jest z niego przystojniak - to się zgadzam, mimo że rudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones