David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

nie wie czy to prawda ale ma byc w 2012 X Files 3 czy ktos cos wie ?? bo z tego co wyczytałem Gillian Anderson ma nadzieje na zrealizowanie kolejnej części x-files cczyli jesli ona sie jakby zgodziła to David Duchovny na bank też on z wiekszym entuzjazmem wystąpi w x Files 3 niż Anderson. ale Cieszył bym sie gdyby była kolejna część . Ostatnia im nie wyszła i mysle że teraz by pokazali cos fajnego by x files zostało zapamiętane na długi czas by potem znnowu mogło powrócić :) heh :D

minds16

Ja też czytałam, że Gillian byłaby chętna do zagrania w trzeciej części :D Oby tak było.
Mnie z kolei nie podobał się pierwszy film, ale drugi owszem ;))

Eufrozyna

Podobno ma być z inną obsadą z akcją o kilkanaście lat wstecz Ale to chyba kiepski żart

blackfield1

jest cos takiego jak XF3 Army-fani, ktorzy czekaja na trzeci film X Files :D. Gillian wyraziła chęć zagrania w nim podczas jakiegos festiwalu w Sarajewie. Mówila, ze nie ma powodu zeby nie nakręcić tego filmu i ze jego realizacje mozna planowac na 2012 rok.
http://www.xfilesnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2986:xf3- by-2012&catid=25:recent-news&Itemid=106

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones