David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 366 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Wiadomo, że David Fincher to specjalista od zaskakujących, świetnych zakończeń. I teraz pytanie - który z jego filmów, według Was, miał najlepsze, najbardziej zaskakujące zakończenie?

grzysiek

"Siedem" zdecydowanie i "podziemny krąg".

grzysiek

Moim ulubionym zakończeniem jest końcówka "Obcy 3". Zaskakująca to ona może nie jest ale scena gdy Ripley spada w ognistą czeluść i gdy jej brzuch rozrywa mały obcy a ona obejmuje go dłońmi i przytula do piersi jak dziecko po prostu mnie powala!!!!

patykus84

Końcówka z 'Siedem' to moim zdaniem jedna z lepszych końcówek w historii kina. A więc dla niej głos.

grzysiek

Wszystkie filmy oprócz Azylu, Zodiaca i Benjamina Buttona miały zarąbiste końcówki. Gra miała najlepsze zwroty akcji, a jeśli chodzi o zakończenia to chyba Siedem i Fight Club.

Tom_Spark

Fight Club hm... pomijająć fakt, że całość ściągnął od autora książki a w zakończeniu zmienił tylko, że gość przeżył strzał w głowę mająć pistolet w ustach... nic tylko poklaskać Fincherowi;D

Hilarious

Dzięki za spojler, chciałem przeczytać książkę
Tak to już jest, że jak kręcisz film na podstawie książki to się jej trzymasz, nikt nie mówi że Fincher wymyśla te zakończenia, ale tak się składa że wybiera historie, które które chce wyreżyserować i mają one później jedne z najlepszych zakończeń w historii kina

grzysiek

1. Siedem - zdecydowanie, mało kto go rozumie.
2. Gra - ktoś się tego spodziewał?
3. Podziemny Krąg - mój ulubiony film, ale zakończenie mało szokujące, raczej zabawne.

falwickster

Widziałem tylko Grę jak na razie i zrozumiałem, że jeszcze o w wielu dobrych filmach nie słyszałem, a Gra to rewelka.

Mowiacy_do_reki

siedem super końcówka jeden z nielicznych filmów gdzie wygrało zło można zinterpretować zakończenie że 5 osób zginęło za 5 grzechów głównych zabójca zginął za 6 - zazdrość a brad pitt miał umrzeć za 7 - gniew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones