David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 366 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Nie ma lepszego filmu od Podziemnego kręgu. A to wkońcu Fincher go nakręcił. Tu jest wszystko: wariactwo, czarny chumor, wątki sensacyjne i doskonałe teksty. D.F. stworzył recepte na życie. Siedem też było nienajgorsze. Facet odwalił kawał dobrej roboty i nawet nie wkurza mnie, że wybulił za to kupe kasy.

Lola

To były genialne filmy ale uwierz mi jest jeszcze wiele lepszych !!!

Lola

No. Podziemny krąg był obrazoburczy jak chyba niewiele innych, ale genialny. Myyyyddddłłłłłłooooo :D Fincher jest wspaniały.
Siedem jest doskonałe. Oglądałam je w TV, byłam sama w domu i tylko małe kociaki biegały po domu. Klimat idealny. Czasami słyszałam z odległych zakamarków jakieś szmery, a tutaj - na ekranie - właśnie był pościg w strugach deszczu... Niesamowite jakie napięcie może to wszystko wywołać. Bardzo lubię ten film. Nie mam też kanonów, że np. horrorów nie lubię, a tylko i wyłącznie komedie. (tak podając przykład) Jeżeli mi się film podoba, to się podoba, bez względu na to z jakiej pochodzi kategorii.
A na to co mi się podoba składa się bardzo wiele rzeczy...^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones