David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 366 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Chociaż uważam ze i tak dostał za jeden z jego najgorszych swoich filmów no ale cóż zrobić.Moim zdaniem powinien juz dostać ją w 2008 za Ciekawy przypadek Benjamina Buttona.

użytkownik usunięty
darek1271

Oscara w tym roku dostanie na 100%. Zgadzam się z tym że powinien dostać już nagrodę za Benjamina Buttona który moim zdaniem jest jego najlepszym filmem.

Jak dla mnie ' Ciekawy przypadek Benjamina Buttona' tak samo jak i ' Social Network ' nie są filmami, które nawet zasługują na nominację do nagród oskarowych. Obejrzałem oba. Szczególnie duże nadzieje wiązałem z 'Ciekawym...', który tak naprawdę okazał się bardzo nieciekawy. Jak go oglądałem to miałem wrażenie, że ciągnie się w nieskończoność. Film średni i moim zdaniem nie zasługujący nawet na nominację. Co do 'Social Network' to mam podobne wrażenie. Poszedłem na ten film do kina z koleżanką i oboje stwierdziliśmy, że historia sama w sobie była ciekawa jednak podana w bardzo nudzący widza sposób. Mam nieodparte wrażenie, że Fincher robi znacznie gorsze filmy od poziomu, do którego nas przyzwyczaił ( Podziemny krąg, Siedem, Zodiak), a mimo tego, paradoksalnie, zdobywa coraz więcej nagród. Czy aż tak mało dobrych filmów powstaje, że Fincher kręcąc coraz gorsze filmy zdobywa coraz więcej nagród? Liczę, że po oscary będzie większa konkurencja. 127 hours, True Grit, King's Speech lub nawet Inception to moim zdaniem mocniejsze pozycje od Social Network.

darek1271

Opowieści o twórcy facebooka - powiedzmy sobie szczerze - nie można nawet porównywać do historii z "fight clubu" czy z "siedem", (moim zdaniem nawet "gra" czy "zodiak" ma lepszą fabułę) - i właśnie w tym tkwi geniusz Finchera - że z tak mało interesującego tematu zrobił film dobry i nawet wciągający. Muszę przyznać, że oczywiście bardziej podobały mi się inne filmy tego reżysera, ale to nie zmienia faktu - że Fincher spisał się znakomicie w TSN. Więc ogólnie uważam, że oskara za reżeysrię powinien jak najbradziej dostać, ale za najlepszy film w żadnym wypadku.

Edyta15

Ja po filmie Social Network miałem odmienne uczucia niż Ty. Historia wydała mi się sama w sobie ciekawa, ale film miał dużo scen, które sprawiały tylko, że widzowie nerwowo kręcili się w fotelach zerkając co chwila na zegarek.

darek1271

Moim zdaniem Scoail Network to film ponizej poziomu Finchera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones