David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 366 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

miał minę jakby był ciągle znudzony, nawet wtedy kiedy ktoś mu dziękował, mógłby okazać minimum wdzięczności, nie mówię, żeby wrzeszczał jak niektóre wariatki, ale.... zabrakło klasy, a szkoda, bo cenię go jako reżysera

martusia077

dlaczego od razu jak prostak? może po prostu był już zmęczony.

GreenGirlFromMars

jest różnica między zmęczeniem a zachowaniem, które on prezentował, tak jakby był ponad wszystkich na tej sali

martusia077

jest to gdzieś może na youtubie? możesz dać linka ?? ;>, byłbym wdzięczny :)

DLoN92

ok, znalazłem

DLoN92

a mógłbyś mi podać link??

GreenGirlFromMars

łap, http://www.youtube.com/watch?v=ZoFakEHoGd8. za to chociaż Nolan wydaje się być bardzo sympatyczny :)

DLoN92

na tle Finchera wszyscy się wydawali sympatyczni :D

DLoN92

ok. dzięki;)
nie no, aż tak źle nie było. Tak naprawdę to i tak już nikt się nie dowie co on tak naprawdę czuł i o czym myślał...:)

martusia077

bez przesady, naprawdę już się nie macie czego czepiać oO owszem, nie mogę ocenić jego zachowania podczas całej gali, bo jej nie widziałam, ale przy odbieraniu Globa zachował się w porządku. Nie zanudził, parę żartów rzucił no i nawet się uśmiechnął :P jak dla mnie zachowywał się właśnie bardzo zwyczajnie, a nie jak jakiś niewiadomo jak pewny siebie reżyserzyna :P
żeby nie było, jego zachowanie oceniam tylko na podst. wrzuconego tu filmika ;]

Tarantinka19

Oglądałem całą galę i nie rozumiem dlaczego ktoś mówi, że Fincher zachowywał się jak prostak. Zachowywał sie zupełnie zwyczajnie, może nie nazbyt ekspresywnie, ale czy to świadczy o tym, że ktoś jest prostakiem? Wydaje mi się że D.F. jest poprostu zdystansowanym człowiekiem co w dzisiejszym świecie (zwłaszcza świecie Hollywood) jest raczej zaletą aniżeli wadą, a nazywanie tego prostactwem jest ignorancją i złośliwością.

indy1986

Prostactwem to się autor tematu wykazał. Fincher to geniusz, a zachowywał się normalnie, nie widziałem NIC co mogłoby przyczynić się do nazwania go prostakiem.

Dances_with_Life

Może chodzi o to jaką zrobił minę, gdy wyczytano jego nazwisko?

Mi się wydaje, że David był bardzo zdenerwowany, gdyż była to pierwsza ważna nagroda za jego reżyserski wkład przy "The Social Network", a do tego był uważany za faworyta. Także uważam, że zachowywał się całkiem normalnie, a jego "dziwne" zachowanie można tłumaczyć tym, że chłop nie jest przyzwyczajony do hollywoodzkiego przepychu. Jest "down to earth".

No i wczoraj miał odebrać Oscara.:(

martusia077

Przecież gołym okiem widać, że nie był znudzony, tylko mocno zdenerwowany. Nie brałam udziału w tak prestiżowych imprezach, jak Złote Globy, czy Oscary, ale też zdarzało mi się czasem uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, gdzie odbierałam ważną dla mnie nagrodę. W takich momentach naprawdę trudno zachowywać się, jakby nigdy nic i rozsyłać dookoła uśmiechy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones