David KrumholtzI

7,2
4 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Krumholtz

Nie poznałam go na fotkach z 'kiełbasianej imprezki'. Czy ktoś śledzi jego życie, wie, co mogło być tego przyczyną? Czy po prostu "statusiał" i przestał o siebie dbać? No, niestety to już raczej definitywny koniec słodkiego Chucka ze "Wzoru" (tak go nazwał w jednym z odcinków Don, jego brat). Szkoda.

Morenita

Przecież nic starszego się nie stało , przytył ale nie każdy jest w stanie utrzymać dawną sylwetkę .

buterfly

Owszem. Po prostu mam przed oczami Charliego Eppes'a i nic na to nie poradzę ;) A 5.lat to też nie jest wieczność, parę kilo do góry ok., ale co za dużo, to coś już mogło być na rzeczy. I to nie kwestia przesadnego dbania o siebie (typu siłki, joggingi itp.) Dlatego, z sympatii dla jego roli we 'Wzorze' , spytałam co mogło być tego powodem, bo przyznam, że oczka mi się nieco...zaokrągliły od tych jego krągłości. Wiadomo, przy jakichś traumatycznych zdarzeniach czy przy rzuceniu nałogu częściej się tyje (no, albo chudnie). Chyba, że żona za dobrze go karmi ;)

Morenita

Stawiam na to że jednak żona go dobrze karmi :)

buterfly

...Oby tylko się nie przejadł :)

Morenita

Raczej nie pęknie więc spoko :)

Morenita

Raczej nie dobre jedzenie tylko rak tarczycy.

dklca5

Faktycznie jest w ciekawostkach. Z tym, że w 2012r. pokonał chorobę i w jednym z wywiadów z 2015r.przyznaje, że jest "cancer free". Ale 'zagadka' rozwiązana. Tarczyca. Miejmy nadzieję, że choroba nie wróci, i że będzie dbał o siebie.

Morenita

W 'Kroniki Times Square' ledwo co go rozpoznałem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones