David KrumholtzI

7,2
4 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Krumholtz

Lubię go... Uważam ,że jako Charlie Eppes w numb3rs jest naprawdę świetny!!! Tylko to zdięcie jakieś niezbyt zachęcające:/ W długich włosach wygląda znacznie lepiej:)

emy_ly

fakt, w dlugich wlosach do twarzy mu:), ale ten usmiech odzwierciedla jego charakter... swietny z numb3rs... aczkolwiek jego gra w w drugim sezonie znaczaco sie zmienila... niekoniecznie na gorsze

mayka_og

Uwielbiam go za rolę Chrliego w Numb3rs i kocham jego włoski z początku pierwszego sezonu, nie mogę go za to strawić z krótkimi włosami, to po prostu jakby nie on, obejrzałam sobie specjalnie znów 10 things about I hate you i po prostu nie mogłam na niego patrzeć, mimo że nieźle zagrał to po prostu jego wygląd był wręcz odstręczający, zresztą właściwie to poznałam go po głosie, a nie po wyglądzie, no po prostu tragedia...

trish_2

O tak, głos ma śliczny :) I zgadzam się, że do twarzy mu tylko i wyłącznie z tymi długimi włosami, ścięty na krótko wygląda okropnie :/ W jednym z wywiadów przyznał się, że układanie tych włosów to koszmar :D Nie kojarzyłam go za bardzo z "10 things" chociaż widziałam kiedyś ten film. Ale w Numb3rs jest cudny, bardzo dobrze zagrał jak na to, że matematyka zawsze była jego piętą achillesową.

emy_ly

też go uwielbiam ;) od wczoraj xD bo wtedy pierwszy raz obejżałam NUMB3RS :P film- po prostu mistrzowstwo xD
Powiedzcie mi jak sie zmienia fotkę bo nie moge na tą patrzeć....:/

someone91

Tylko weryfikatorzy/moderatorzy raczej mogą zmieniać zdjęcia..niestety..W długich włosach wygląda bosko, a tutaj wyszedł okropnie, jakąś taką głowę ma płaską...:)
Pozdrawiam :)

emy_ly

Tez wolę go z długimi włosami..

Ewi

popieram lepiej wyglada z dluzszymi wlosami:)

emy_ly

Taka fryzura mu kompletnie nie pasuje, ale i tak aktor z niego zabójczy. Jako Charlie Eppes rozpala serca wielu fanek.

seavus_91

Sparawdziłam jego filmografię i cóż... Oglądałam cztery filmy z jego udziałem i nie zapamiętałam go z żadnego z nich. "Wzór"? Widziałam jeden odcinek i nie spodobał mi się... Może ten akurat był gorszy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones