David Labrava

8,0
858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Labrava

Nie wiem jakie wy macie wrażenie, ale mi się go bardzo przyjemnie ogląda i słucha w SoA. Mam nadzieję, że jego kariera nie zakończy się na tym serialu :)

quillathee

jest zakrecony i sadystyczny jak tig:)

quillathee

No ba! Moja ulubiona postać :)

quillathee

Wiadome że się go przyjemnie ogląda , realistycznie gra , w końcu jest to aktywny HA :)

Seiya91

no wlasnie tez chcialem odpisac ze mam nadzieje ze nie skonczy jako aktor zewzgledu ze jest w HA.

Nie bylo czasem cos o tym ze ododszedl?

Mr_Krytyk

co to jest HA?

kamajo

Hells Angels MC

Mr_Krytyk

gdzieś czytałem , że ekipa aniołów ogólnie nadzoruje plan SOA , i też w chyba 5 sezonie grał jednego z Nomadów były członek HA

Baks12

Chodzi Ci o Frankiego ( jak dobrze pamiętam teraz :D) tak to jak dobrze Kojarze były President Nomadów :)

Seiya91

tak o niego :D

Baks12

Tak, Franky'ego grał Chuck Zito, były prezes nowojorskiego oddziału HA. Do tego Quinna gra Rusty Coones, również członek HAMC, a Lenny'ego Pimpa, jednego z First 9, gra Sonny Barger, założyciel HA Oakland.

Seiya91

HA? uwielbiam go jeszcze bardziej ;)

quillathee

Po obejrzeniu całości stwierdzam, że to mój ulubiony aktor z tego serialu. Może było go mało, ale za to jak już się pojawiał był świetny. Pamiętam większość jego dialogów, jak np. "You are so gay"(do Tiga, na sugestię o włożeniu fleta w tyłek tego sprzedawcy), albo "I want to do this", kiedy chciał ciąć truchło tego pastora, zamiast Tiga. Swoją drogą niezły duet psycholi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones