David SladeI

7,1
585 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Slade

on ma reżyserować takiego gniota jak "zaćmienie"? przy całym szacunku jaki dla niego miałam po "hard candy". masakra. miejmy nadzieję, że facet nie zniszczy sobie przez to talentu, bo nieźle się zapowiadał.

zozolica

ale wyobraź sobie jaki teraz będzie kolejny film tłajlajta! :D
co prawda przy Hard Candy miał lepszy materiał wyjściowy a nie ten pamiętniczek, no ale.. może coś z tego wyjdzie :]

diana6echo

Myślę, że do tej pory niewiele pokazał, bo jedyny lepszy film to Pułapka. Może tym razem tez nam udowodni, że zapowiada się bardzo dobrze?

tercc

Nie no te 30 Dni Mroku też całkiem spoko były, ale żeby zajmować się ekranizacją takiego badziewia jak Zmierzch? Nie mogę. . . Pewnie będzie miał pełno kasy, ale i tak, mógłby się skupić na Nigdziebądź bo to ciekawa historia, mimo że już na wiele sposobów opowiedziana, to być może w filmie kinowym reżyser odkryje w niej coś nowego.

Roy_v_beck

akurat dzięki niemu Zaćmienie to prawdziwy film, a nie to co New Moon...
nie dość że przy Eclipse'ie zrobił kawał dobrej roboty, to jeszcze zarobi dobrą kasę za ten film :) i dobrze - należy mu się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones