David Strathairn

David Russell Strathairn

7,4
15 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Strathairn

Jego czarne, tajemnicze oczy i nieziemski głos powinny być jego znakiem rozpoznawczym. Niestety obsadza się go głównie w rolach drugoplanowych. Jedynym wyjątkiem było "Good night and good luck", w którym był zreszką boski.

Mira_Ceti

...jego czarne tajemnicze oczy i nieziemski głos...wyjęłaś mi to z ust:)miło widzieć jakiś nowy wpis dotyczący Davida...często tu zaglądam w nadziei że coś nowego się pojawi ...i w końcu się doczekałam:)też ubolewam nad tym że zazwyczaj obsadza się go w rolach drugoplanowych:(nie wiem czy miałaś okazje widzieć w "Sensation of sight" tam gra pierwszoplanową rolę !!!!!!!!!!!!!!!!!jak gdzieś już wspomniałam chciałabym go zobaczyć na żywo na scenie...pomarzyć:(

sonia78

Ja go widziałam w "Blue car" z zapartym tchem he he :D i muszę powiedzieć, że liczyłam iż skończy się inaczej a tu ehhh typowo.
Sadziłam, że ma hinduskie, greckie ewentualnie arabskie korzenie ale stawiałam na Indie a tu Hawaje!
Muszę przyznać, że jest bardzo interesujący i pociągający, nie typowy lalusiowy przystojniak a prawdziwy mężczyzna! Ma piękne zniewalające oczy i te jego srebrne włosy i dojrzała męska twarz :*

Chciałabym go zobaczyć w romantycznej roli...

777temida

Zgadzam się z poprzedniczkami,to jeden z takich prawdziwych facetów.

Mira_Ceti

zgadzam się, ma w sobie coś magnetycznego
aktorem też jest bardzo dobrym

Mira_Ceti

Ten aktor ma coś takiego w sobie, że potrafi przyciągnąć uwagę nawet grając role drugoplanowe a to duża zaleta. Podobał mi się film i on w filmie "Sensation of sight". Choć porusza tematykę cięższą mi się bardzo podobał. To jednak zakończenie daje uczucie lekkości nie wtajemniczam dlaczego z widomych powodów.

Lid34

Narobiłaś mi apetytu :)

Lid34

W The firm 1993 doskonale się prezentuje (nie żeby gdzieś indziej nie) ale niestety to raczej dobrze się nie skończy bo to film sensacyjny a on jest stylizowany na "tego złego" :(
http://www.hotflick.net/flicks/1993_The_Firm/993TFM_David_Strathairn_001.jpg

777temida

To jest o nauczycielu, który, żyje z wyrzutami sumienia bo jego uczeń popełnia samobójstwo. Nie chcę zdradzać szczegułów ale oglądając film w całości mamy pełniejszy obraz. Może mi się podobał ten film bo miałam parę razy problemy, z których nie widziałam wyjścia. A że nie mogę zdradzać zakończenia, o zakończeniu mogłabym podyskutować z kimś kto oglądał cały film i nie na stronie. Ale film ten niestety ciężko dostać mi go siostra pożyczyła jak byłam za granicą.

Mira_Ceti

Prawda, w "Good night and good luck" był rewelacyjny.

Max66

Zgadza się!

Mira_Ceti

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones