David Wenham

7,7
13 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Wenham

David jest fantastyczny, ideał mężczyzny.Chyba jego najlepsza rola to Faramir we Władcy. Jest po prostu wspaniały:D

użytkownik usunięty
Eowina

Zgadzam się, ale cóż z tego, grał w paru niezłych filmach, tylko że one są nie do dostania w Polsce, np. Dust, albo The Boys. Nie bardzo rozumiem dlaczego... A facet faktycznie miodzio...

użytkownik usunięty

No nie wiem czy miodzio,ale fajny jest. Faramir w jego wykonaniu jest świetny-identycznie pasuje doksiążkowego,tak jak i jego brat...

użytkownik usunięty

Miodzio miodzio!!!! Mhhhhmmmm aż slów brakuje!!! RZeczywiście w Wadcy byl boski i szkoda że tak malo filmów z nim mamy...

Eowina

Masz rację , jest wspaniały, po prostu go uwielbiam! Zanim powstały wszystkie trzy filmy to ja już dawno miałam książki za sobą i w nich także moim ukochanym bohaterem był Faramir... Oh, he's so cute! A teraz jeszcze jak zobaczyłam Davida jako Faramira to oniemiałam. Bardzo pasuje do jego roli i prawie tak sobie wyobrażałam właśnie syna namiestnika Gondoru tego durnego Denethora, Faramira. Tylko byłam zawiedziona, że opuścili w normalnej, nierozszerzanej kinowej wersji trylogii wątek jego miłości z Eowiną w Domach Uzdrowień, bo bardzo wyczekiwałam tego momentu, ponieważ jak czytałam książkę to od razu mi ten wątek do gustu przypadł i chciałąm go zobaczyć. No, ale się zawiodłam... I niestety nie widziałam jeszcze rozszerzanej wersji...:(

oops_error

Fajny i śmieszny był w roli Carla w Van Helsingu.

użytkownik usunięty
oops_error

No ja tez czytalam te ksiazki i takze bardzo polubilam te scene...zawiodlam sie gdy jej w kinie nie zobaczylam ale pozniej znalazlam ja w internecie i powiem ci ze gdybys TO zobaczyla pozazdroscila bys Eowinie jeszcze bardziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

też bym chciała zobaczyć tą scenę! Gdzie można ją obejrzeć?

Właśnie, gdzie można zobaczyc tę scene ... ?

Ja tez chciałabym zerknąc:) Gdzie można to zobaczyc??
David miodzio, miodzio:)

PiRaTiCaL_PEARL

Wystarczy ściągniecie sobie reżyserską wersję. Ja jestem trochę nienasycona, bo było tylko jak Eowina wygląda przez okno a Faramir się na nią z dołu patrzy z uśmiechem. A potem rozmawiają, ona się martwi a on podtrzymuje ją na duchu. Łapią się za dłonie i ona opiera na jego ramieniu głowę. I uważam to za skandal, że się nie pocałowali! Tolkien to opisał!!! :<

użytkownik usunięty
Eowina

MOLOKAI - świetny film świetna rola
jesli nie widzieliście - zobaczcie koniecznie

Eowina

Zgadzam się w 100%.We Władcy jest najlepszy.

Eowina

jesli chodzi o sceny, a własciwie scenę z Eowiną i Faramirem to polecam youtuba. wpiszczie: "faramir eowyn extended edition" ale beznadziejnie ogolnie, ze usunęli ten fragment z filmu. szczerze mówiąc, to ich watek miłosny lubię bardziej od Aragorna i Arweny, ale najpierw oglądałm film, więc było dla mnie przepiłym zaskoczeniem, ze Tolkien poświęcił dla nich tyle miejsca, a w samym Władcy więcej jest nich niż A/A :)

Eowina

Dobry aktor, ale dla mnie ideał mężczyzny to ktoś kto ma trochę więcej wzrostu niż 1,60 w kapeluszu ;)

neriende

chyba pomyliłaś go z wysokim hobbitem, bo on ma 183 cm ;)

eji

Poważnie? Zawsze mi się wydawało że jest strasznie niski. Zwracam honor ;)

Eowina

Swietnie zagral w 'Van Helsingu', taka totalna odmiana.
Wspanialy wojownik w '300' i we 'Wladcy' a tutaj taki slodki mnich ;]
David jest wspanialym mezczyzna, z wielkiem leppszy. Zupelnie jak wino

rohirrimka

Również uważam, ze jest świetny, jako Faramir, Dilios i Carl oczywiście. :) Największy sentyment mam do postaci Faramira, uważam, że jakby z powieści wyjęty. ;)
Ja oglądałam edycję rozszerzoną, ale wątek Eowina-Faramir w Domu Uzdrowień chyba trwał minutę i zawiodłam się bardzo, bowiem czekałam z niecierpliwością na ten fragment. :(

Eowina

Bzdury opowiadasz sa o wiele lepsze filmy i o wiele lepsze role Dawida. Sciagnij sobie "Wyrównać rachunki " jego ćpun to majstersztyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones