Davina Reeves-Ciara

Davina Marie Reeves

4,7
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Davina Reeves-Ciara

dlaczego jest angażowania do filmów i seriali? Kto to wgl jest? Ma może studia aktorskie? Czy w tych czasach każdy może grac?

KhyraVolain

https://walbrzych.dlawas.info/wiadomosci/walbrzych-i-region-czy-davina-reeves-je st-w-niebezpieczenstwie/cid,19447,a
Tu info ;) Warto poczytać :) Vlog też wart pooglądania ;)
To aktorka, gra gł. w teatrach...

KhyraVolain

Aktorka (ukonczyla szkole aktorska w Nowym Jorku). Miss Nowego Jorku z 2010 r. Jest Amerykanka niemiecko-nigeryskiego pochodzenia. Wyszla za swojego kucharza (Polaka Ireneusza Ciarę) i ten sciagnal ja do Polski gdzie mu urodzila (jak dotad) 4 dzieci. Prowadzi kanal na Youtubie Therapeutic Mama. Sila rzeczy musiala sie nauczyc polskiego mieszkajac w Polsce od 7 czy wiecej lat i grajac przez jakis czas w walbrzyskim teatrze po polsku.

cameronphilips

Na jej kanale jest film z porodu jej 4 dziecka w jej domu z pomoca meza i przyjaciolek (zadna polozna nie chciala przyjechac bo za daleko).

cameronphilips

Sobie urodziła, nie jemu.

cameronphilips

"Mu" urodziła? Serio?

KhyraVolain

Ale tak poza tym, to tak, w tych czasach kazdy (kto ma znajomosci lub szczescie) moze grac, choc starzy aktorzy cenia sobie profesjonalizm aktorow po szkolach aktorskich (vide wypowiedz Cezarego Pazury w jednym z jego wideo na jego youtubowym kanale).

KhyraVolain

Obejrzyj sobie dwa pierwsze odcinki "Żmijowiska" i odpowiedź dostaniesz bardzo szybko. Jednoznaczną.

villemo75

Twoja wypowiedz jest niejednoznaczna. Jak zagrala?

cameronphilips

Tragicznie źle.

hernan

A co bylo nie tak, bo jeszcze nie ogladalem.

hernan

Obejrzalem w koncu pierwszy odcinek i nic tragicznie zlego w jej grze w tym odcinku nie widze. Nie wiedziala tylko co z rekami zrobic, gdy weszla na poczatku filmu do domku letniskowego i troche nimi jakby niezbornie i bez sensu poruszala, ale poza tym reszta byla w miare OK jak na debiut.
Byc moze ludziom nie odpowiada to, ze mowi z obcym akcentem i wymowe tez ma obco brzmiaca. Ja sie do tej jej wymowy i akcentu juz przyzwyczailem ogladajac wczesniej niektore filmy na jej youtubowym kanale, wiec mi to zbytnio nie przeszkadzalo. Moim zdaniem trzeba docenic, ze Amerykanka potrafila przez kilka lat pobytu w Polsce nauczyc sie sama jezyka polskiego na tyle dobrze, aby byc w stanie zagrac w naszym filmie.

cameronphilips

Tutaj ona sama komentuje swoje granie w 1 odcinku:
https://www.youtube.com/watch?v=aRKhSGmL0UQ

cameronphilips

Ty gościu coś z głową masz, że sam ze sobą rozmowę prowadzisz? Co do aktorki to jest słaba i brzydka - wszystko w temacie.

wowsa

Jest ograniczony czas na edycje wpisow, wiec jak chce dodac cos nowego, to musze wyslac nowa i tyle.

To jakis oksymoron twierdzic, ze Miss Nowego Jorku jest brzydka. Ile innych murzynek / mulatek jest ladniejszych?

cameronphilips

Oj chłopie, to że ktoś ma jakiś tam tytuł miss nie oznacza, że musi się każdemu podobać, mnie się nie podoba i tyle, wyraziłem swoje zdanie i czego w tym nie rozumiesz? Dla mnie nie ma żadnych ładniejszych czy brzydszych murzynek/mulatek dla mnie wszystkie są brzydkie jednakowo, takie mam poczucie estetyki - Ty nazwiesz to rasizmem - trudno. Ja po prostu wolę jasną karnację - co w tym złego?

wowsa

Ja tez wole jasna karnacje, powiem wiecej, wole biala karnacje, bez zadnych odcieni "opalenizny" jakie nawet niektore Polki maja po przodkach z dalekiej Azji na przyklad. Ale to nie znaczy, ze nie widze jak inne rasy nie maja kobiet o roznym stopniu urody. Dla mnie oni wszyscy nie wygladaja identycznie. Roznia sie uroda i wygladem.

cameronphilips

Oczywiście, że nikt nie jest taki sam, tu 100% racji, ale nie zmienia to faktu, że nie każdemu muszą się wszyscy podobać.
Widzisz, teraz sam piszesz, że wolisz białe, a wcześniej, że jak ona może być brzydka skoro ma tytuł miss - hallo? Normalnie? Skoro wolisz białe to też w Twoje gusta nie trafia i w głosowaniu na miss wybrał byś białą kobietę, to nic złego - uroda i zdanie o niej jest jak dupa - każdy ma swoje. A to, że akurat tamto jury wybrało ją, a nie inną, to no cóż, kilku osobom się spodobała i przeszło, ale to nie znaczy, że ja nie mogę napisać, że jest brzydka - a jest niestety podobna do (nie napiszę czego bo znowu komentarz usuną) i tyle w temacie.

wowsa

Wszystko jest wzgledne, jak ona jest brzydka to co powiedziec o innych murzynkach?

wowsa

Zawsze mogłeś napisać "moim zdaniem jest brzydka" a nie, że jest brzydka, bo nie jest! Koleś u góry ma rację. To że on woli jasne dziewczyny to nie oznacza, że ona mu nie wpadła w gusta, wyszczególnil właśnie to że woli jasne karnacje ale akurat ona jest tak piękna, że mu się też i mulatka spodobała. Nie wiem, umiesz czytać ze zrozumieniem i nie obrażać przy tym innych? Jeżeli chodzi o aktorstwo to jak na pierwszy raz była genialna, pomyśl, że może była zestresowana pierwszy raz na prawdziwym planie przed całą polska przy telewizorach. Polecam zastanowic się co się czasem pisze, bo ona to pewnie czyta i po co ma się krępować przed drugim odcinkiem? A jak na pierwszy raz była niesamowita

kasia_florczak

Urzekła mnie twoja historia... Haahhh genialne aktorstwo :D

kasia_florczak

Taka kura domowa, tyle że czarnoskóra.

wowsa

Ale jestes chamem i prymitywem. W dodatku agresywnym, jak większość chamów. Nie potrafisz w cywilizowany sposób wyrażac mysli. Fuu. Czuję smród nizin społecznych

Barbarra_Ra

A Ty kim jesteś obłudna hipokrytko? Mnie wyzywasz od chamów, prostaków i nizin społecznych, sama płacząc coś o wyrażaniu się w cywilizowany sposób :D

wowsa

Dla mnie wszyscy biali faceci są brzydcy jednakowo... A nie, czekaj. Wszyscy są jednakowo nieatrakcyjni (bo można wyrazić opinię w bardziej cywilizowany sposób niż ty) :)

wowsa

Trochę jak twój ryj bo go nir pokazujesz!

KhyraVolain

Dziś mamy takie czasy, że każdy może grać przykład Hollywood gdzie nie trzeba być aktorem aby grać w filmach. Do Polski też to się powoli wdziera, nie we wszystkich przypadkach ale jednak.

MaXXi

No to chyba też zacznę

MaXXi

Nie „dziś mamy takie czasy”, tylko aktorstwo jest takim rodzajem sztuki. Himmilsbach, Cieślak, Gołębiewski („Cegiełka”), Buczkowski - oni wszyscy są naturszczykami. Że nie wspomnę o genialnym Klausie Kinskim.

KhyraVolain

Hahaha, dobre. Ty żartujesz sobie, prawda? Oczywiście, że każdy może być aktorem. Studia akrorskie często przeszkadzają. Ja np. nie znoszę tej maniery którą prezentują niejtórzy polscy aktorzy, szczególnie teatralni. Jesli nie wiesz, czy można grać bez szkoły aktorskiej, popatrz na topowe produkcje zza oceanu, tam głównie amatorzy grają.

KhyraVolain

Bo jak Netflix robi film, to musi być czarnoskóra osoba. Nawet w takim kraju jak Polska, gdzie osób czarnoskórych jest 0.00000001% obywateli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones