Debbie HarryI

Angela Tremble

7,2
472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debbie Harry

blondi jest jedną z największych szmir muzycznych jakie wyszły, muzyka dla nudziarzy i zwykłych kołków

phil_anselmo

po Twojej bardzo "inteligentej" wypowiedzi stwierdzam, że muzycznie to Ty niewiele masz do zaoferowania... troszkę mnie bawi Twój post. ostatecznie stwierdzam, że tylko Polacy umieją pisać takie zabawne i jakże prawdziwe (!) komentarze o legendach muzyki ;)

phil_anselmo

nie wiesz, że są gusta i guściki? swoją drogą zgadzam się z przedmówczynią. Co ty w ogóle wiesz o muzyce jakiegokolwiek gatunku?Ciekawe czego ty słuchasz:]

phil_anselmo

ma ktos moze mp3 rush, rush ze scarfacea

phil_anselmo

Mariaaaa you gotta see her! :)

phil_anselmo

cóż każdy ma inny gust i słucha innych piosenek:) Gdyby wszyscy cenili jeden gatunek muzyczny świat byłby nudny. Hm,gdzieś widziałam opinie użytkownika FW,że owszem jesteś wulgarny,ale też bardzo bezpośredni,szczery i za to cię ceni.Ja jednak śmiem dodać że ta szczerość balansuje czasem na granicy chamstwa i głupoty...

phil_anselmo

moze i jest tandetna ale wygląd , głos i osobowość sceniczną ma(miała) ogromną

phil_anselmo

a jednak można ją spostrzec w videodromie , long life new flesh

galopujacy_jelen

♪♫ Rush rush to the yeyo
Buzz buzz, gimme yeyo, uh oh
Yo yo, no no yeyo, go go
Rush rush to the yeyo ♪♫

:P

phil_anselmo

najwieksza szmira sa glupi ludzie,ktorych niestety jest pelno w tym kraju.tego typu wypowiedzi swiadcza o totalnym braku pojecia na temat muzyki.gdyby nie debbie harry nie byloby dzis wielu kapel i wokalistek z madonna na czele.

phil_anselmo

hahahaha czym się różni "muzyka dla nudziarzy" od muzyki dla nie-nudziarzy?

Szczepan

w muzyce dla nie nudziarzy noszą blachy.

phil_anselmo

doda, gaga, bijonse, ruhana, marysia carey etc to twój klimat? I kto tu jest kołkiem? KOŁKU!

kpsel

niby czemu uważasz, że to mój klimat?
jesteś strasznym debilem hehehehe

phil_anselmo

To sie misiu w koncu pchwal jakiej muzyki sluchasz

kraplak_filmaniak

Sądząc po nicku i avatarze - Panterę. Ale rozumiem, że nie znasz takiego zespołu.

BeeBee61

znam - 3 akordy - darcie mordy. Gowono masakryczne. Brudasy sie wypowiadaja jako autorytety muzyczne... co za czasy

kraplak_filmaniak

Akurat Pantera miała do zaoferowania więcej niż trzy akordy i darcie mordy, chyba pomyliło Ci się z punk rockiem. Poza tym, skoro znasz, to na jaką cholerę się głupio pytasz jakiej muzyki słucha?

phil_anselmo

Brołbym ją(oczywiście w latach 70tych i 80tych).

phil_anselmo

wyjątkowo prymitywny post...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones