Deborah Ann Woll

7,0
6 061 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deborah Ann Woll

Jakim cudem z połączenia dwóch najbrzydszych nacji na świecie powstał taki piekny okaz? :D

horendal

Dwa miękkie stopy metali tworzą jeden twardy, dwa minusy tworzą jeden plus itd. :-)

Nighty89

Haha chyba jedyne wyjaśnienie :D

horendal

wlasnie mialem utworzyc taki temat... jest to co najmniej nieprawdopodobne ze irlandko-niemka jest tak piekna kobieta.

jakos wyjasnienie nighty89 nie przemawia do mnie. po pierwsze chodzilo co ze stop dwoch miekkich metali moze tworzyc jeden twardy a po drugie to nie do konca tak prosta 'matematyka'.

nadal jestem pod wrazeniem unikalnej urody tej slicznej kobietki...eh genetyka uwielbia robic takie niespodzianki ^^

tyrael

ty na poważnie tak? Dla mnie jest obleśna

KWallander

na powaznie... cos mnie do rudych przyciaga. w 'true blood' jest jednym z powodow dla ktorych ogladam ten serial. Jakos jak patrzylem na inne zdjacia to nie jest ak krecaca ale tam... no miodzio :) zdjecie tutaj, glowne, tez jest bardzo... mile dla oka, przynajmniej mojego.

a w ogole o gustach sie (podobno) nie dyskutuje ;]

tyrael

Twarz to za mało. Bez ton makijarzu jest odpychająca. Posturę ma ochydną. Niekobiecą, wręcz schorowaną. Jest w realu blondynką.

Wilkolak_Autograf

O chłopie, ale ból dupy o to, że jakaś kobieta która niekoniecznie podoba się tobie, podoba się innym. Napisałeś w tym temacie kilka oddzielnych komentarzy gdzie większość sprowadza się tego żeby obrazić jej urodę. Trochę przykre, iksde

Mr_Patriko

Wyrażałem tylko opinię, tak jak inni wyrażają, że im się podoba. To, że jednemu odpiszę, znaczy, że innym już nie mogę w temacie? Jak masz z tym problem, to Internet nie jest dla Ciebie, chłopczyku.
Ból d*py to Ty sam masz, hipokryto. Spójrz na swoją wypowiedź; zastosowałeś projekcję psychologiczną. :]

Mr_Patriko

I bardzo dobrze.Za 10 lat wznowimy konwersację. Jak podrośniesz i nabierzesz argumentów do swojej małej klotni. :)

Wilkolak_Autograf

1. nigdzie nie napisałem, że to iż odpiszesz na jeden komentarz znaczy, że nie możesz odpowiedzieć na drugi

2. To, że zwróciłem uwagę na twój ból dupy nie ma nic wspólnego z hipokryzją wiec albo nie wiesz co to słowo znaczy, albo wiesz, ale świadomie robisz z siebie idiotę

3. Zarzucanie mi projekcji psychicznej na dwa zdania odpowiadając na nie paroma więcej dopowiadając sobie treść jest hipokryzją samą w sobie, bo sam to własnie stosujesz ją pod swoją narrację także, gubisz się albo po raz kolejny nie znasz terminologii którą stosujesz a jej definicja jest w zasadzie banalna

4. xD

Wilkolak_Autograf

Zanim dowartościujesz się tym, że zrobiłem błąd - także albo gubisz się w tym co piszesz, albo po raz kolejny nie znasz terminologii którą stosujesz a jej definicja jest w zasadzie banalna. Btw to serio smutne, że aż tak musisz walczyć xD

Mr_Patriko

Gratuluję desperackiego wyszukiwania w Wikipedii, szkoda, że w głowie wciąż pustka, gdyż wkuwasz, zamiast pojąć, co było tam napisane.

1. Sugerowałeś, że jest ci to niewygodne (tym samym dałeś znać, że to Ty sam masz owy ból d*py :): "Napisałeś w tym temacie kilka oddzielnych komentarzy gdzie większość sprowadza się tego żeby obrazić jej urodę"

2. Widać, że dopiero liznąłeś naprędce tekstu z Wikipedii i nie pojmujesz jak szerokie znaczenie ma termin "hipokryta". Tutaj oznacza sugerowanie mi przez Ciebie czepialstwa i bólu d*py, podczas gdy Ty sam się czepiasz i prezentujesz "bolid*pstwo" :) Tudzież, jesteś podręcznikowym hipokrytą. Zapytaj rodziców, zakładając że są jednak bardziej wykształceni i doświadczeni od Ciebie.

3. projekcja psychologiczna, nie posiada w sobie wymogu przeprowadzenia dialogu na konkretną wartość słów lub zdań. :) Czasami przez głupotę wyjawiasz o sobie więcej, niż byś chciał.

4. W Internecie zawsze jesteś mocniejszy, niż na żywo. Na Twoje własne życzenie, wyobrażam sobie Ciebie jako niezbyt błyskotliwego nastolatka z licznymi pryszczami, rozpuszczonego gnoja przez rodziców, bez aspiracji, którego ulubionymi frazesami są "melanż", czy zaprezentowane już "iksde" albo typowe dla hipsterów bez objawów inteligencji facebookowe oznajmienie, że "szlachta nie pracuje". :)

Nie mam powodu, aby musieć się tu dowartościować. Jesteś żenujący i trzymasz zbyt niski poziom, żebym choćby się zdenerwował. Przestudiowałem tekst ponownie i nie widzę, żebym się gdzieś gubił.
Może cierpisz na paranoję. Lub sam próbujesz się dowartościowywać wyimaginowanymi znikąd zarzutami. Odpisuję Ci z opadającymi ramionami, wyłącznie dlatego że jestem po zabiegu chirurgicznym i bezczynnie siedzę w domu bez ciekawszych zajęć.

Kiedy ktoś Cię atakuje, a Ty nie "oddajesz" - zrobisz mu przykrość, że nikt się nie interesuje żałosnymi zaczepkami. :)
Także... nie ma za co.
Koniec terapii. Wróć za 10 lat. Może będziesz bystrzejszy.

Pod Twoim "xD/iksde" musi się kryć na prawdę pokaźna frustracja desperata.
Jeżeli wciąż potrzebujesz odpisywać, to przypominam, że Ty byłeś tym, który miał z kimś problem.

Zostawiam poniżej pole do popisu. Może się jeszcze wykażesz ignorancją. I podkreślisz, jak bardzo sam tu masz "ból d*py". Bez odbioru. Inni też mają mózg - moje słowa są już zbędne, nie muszę niczego więcej udowadniać.

Wilkolak_Autograf

I ty myślisz, że ja to wszystko przeczytam żeby dalej uczestniczyć w twojej "małej kłótni"? nie, wcale nie masz bólu dupy xD no ale niech ci będzie wygrałeś - mam nadzieję, że już się dowartościowałeś.

horendal

Ten sam przypadek co Michael Fassbender, pół-Niemiec, pół-Irlandczyk, a to (wg mnie) jeden z najseksowniejszych facetów dużego ekranu. ;)

milkaway

No właśnie miałam wspomnieć o Michaelu...
Według mnie też najseksowniejszy :) I oboje rudzi...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
androgenius

Może i masz rację, ale styl, w jakim to wszystko nabazgrałeś dyskwalifikuje Cię zupełnie jako jakikolwiek autorytet... Trochę polotu by się przydało i mniej obrażania.

androgenius

tez bylam w Irlandii i niestety najładniejsze laski to były kobiety innej narodowosci na dorobku. reszta typowych irolów to niestety czerwoni na twarzy, rudzi z nadwagą brzydacy, a kobiety (choc to przykre) rzucaja sie na wszystko co sie rusza, wliczajac facetow, którzy przyszli na impreze z żonami.

platyna_2

dodatkowo to niezmiernie głupi naród, gdzie irlandzki znają głównie sędziwi irlandczycy, a młode pokolenie posługuje sie angielskim pisząc "nite" zamiast "night". no niestety, wynik MOICH OBSERWACJI a nie stereotypów

platyna_2

no cóż... tak się kształtują dialekty nie wiem czy wiesz.
Przynajmniej naród ten jest bardziej rozrywkowy niż nasz.

Wilkolak_Autograf

Szczerze mówiąc mam dziś na to wykochane. Pozdrawiam :)

platyna_2

Również pozdrawiam :)

platyna_2

A ostro tam "garują" rudą wódę na myszach?

horendal

hahaha;p to nie było miłe ale racja, że jest bardzo ładna:D

alien_2

Z Wami podobnie, jak z tymi ludźmi, których podniecają 200-kilogramowe tłuste baby. Was kręcą baby o męskich posturach ze zdeformowanym biustem.. Fuj...

horendal

Sęk w tym, że Irlandczycy są bardzo pięknym narodem. Są rudzi, mają zielone albo zielono - brązowe oczy. Orzechowe. Są też czarnowłosi i czarnych tęczówkach.
Poza tym, naprawdę nie ma czegoś takiego jak najbrzydszy naród na świecie. To tylko stereotypy.

horendal

Jest piękna, nie mogę się na nią napatrzeć a jestem dziewczyną... to co mówić o reakcji facetów na jej widok:)

użytkownik usunięty
cryingslave

Hm, a wedlug mnie to Austriacy sa najbrzydszym narodem na swiecie :)

cryingslave

Zgadzam się, jest wyjątkowo piękna:) I świetna w roli Jess w TB!

cryingslave

Skoro ona jest dla Ciebie piękna... Może dlatego, że ma posturę mężczyzny xD

horendal

Nie wiem Olo ale mi też się podoba!!!

horendal

Najlepsza...

Varikhem

Najlepsze jest to że ma 28 lat a w True Blood gra 17stkę. Osobiście w życiu nie powiedziałabym że będzie podchodzić pod 30. W jej urodzie jest coś takiego że nie można wzroku oderwać, obala to mit że rudzi konieczne muszą być nie ładni.

Jessica_TB

W taki razie podpiszę pod twoją wypowiedzią i wymienię jeszcze Sadie Frost jako Lucy Westenra w "Draculi".To dopiero PIĘKNY rudzielec <3

CzarnaMamba_1277

Dokładnie, rude wampirzyce wymiatają ;)

Jessica_TB

Zgadzam się,choć osobiście za Jessicą nie przepadam ;) Wolę Lucy ;p

CzarnaMamba_1277

Chętnie obejrzę ten film o wampirach, aż nie wierzę że nie oglądałam xD Ja mam obcykane prawie wszystkie filmy z tej kategorii ;p I wtedy porównam z Jess ;)

Jessica_TB

Powiem tylko "Quinceeey..",resztę przyjemności ci już pozostawię ;p
Mogę tylko powiedzieć,że dla takiej babki jaki Lucy Westenra to możnaby zmienić płeć,na prawdę ;)

Jessica_TB

"obala to mit że rudzi konieczne muszą być nie ładni" - akurat ten konkretny przypadek nie obala, ona jest naturalną blondynką.

Jessica_TB

Co to za obalenie mitu, skoro ta aktorka jest blondynką? pff xD

horendal

Wg mnie ma bardzo brzydką sylwetkę - przygarbiona, barczysta, szyja i ramiona bardzo nieładne. Taka trochę rachityczna. Do tego za wysoka. Ale przyznaję, że twarz ma ładną (zwłaszcza w wyzywającym makijażu w jakim od czasu do czasu pojawia się w TB). Jednak w mojej ocenie nie ma szans z Lucy Griffiths (Nora). Ale co ja tam wiem. Ja oglądam True Blood dla Alexandra Skarsgarda, Joe Manganiello i Roberta Kazinsky'ego (w TB ma "to coś" ;) )

lasandia

dlaczego za wysoka?? :D masz cos do wysokich? Czy jesteś jedną/ym z tych niskopiennych i Cie boli ?? :D

caroll87

Wyluuuuzuj. Wyraziłam swoje zdanie na jej temat - chyba mam do tego prawo, prawda? :) Bolałoby mnie gdybym miała 150, czy 180. Na szczęście należę do (wg Twojej terminologii) średniopiennych i mam to szczęście, że idąc z mężczyzną wyglądam dobrze bez względu na obuwie jakie założę (a uwielbiam wysokie obcasy). ;)

lasandia

kurcze, szczyt szczęścia ;)

nigdy nie patrzyłam na swój wzrost pod kątem "wyglądania dobrze" z facetem pod ręką

horendal

Mnie martwi to, ze zgadlem, że jest niemką lub irlandka zanim to przeczytalem.

horendal

Akurat Irlandczycy są piękni.

horendal

o.O
no co ty?! Irlandczycy jedną z najbrzydszych nacji na świecie? przecież Irlandczycy są piękni. z reguły Ci najpiękniejsi celebryci/najpiękniejsze gwiazdy mają właśnie domieszkę krwi irlandzkiej.

horendal

Piekny okaz? ty chyba jestes slepy nie umniejszajac daredevilowi. Piegowata z dlugim nosem i krosciskami na twarzy..tluste wlosy..wyglada jak gnom

waga55

i te uszy wystajace z pod wlosow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones