Deborah Snyder

Deborah Johnson

6,9
482 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Deborah Snyder

że wykłada kasę na filmy męża?

Sugetzu

Boże jak ty o niczym nie masz pojęcia to studio filmowe finansuje film a producent nadzoruje proces powstawania filmu.

Kinomaniak_616

To chyba ty nie masz podstawowego pojęcia kim jest producent w procesie tworzenia filmu, haha. Nie rób z siebie błazna.

Sugetzu

Ja wiem ty natomiast myślisz, że to ona finansuje filmy swojego męża jesteś aż tak głupi myślisz, że jest tak bogata i sfinansowała BvS.

Sugetzu

W wysoko budżetowych filmach producent nie wykłada na film ani złotówki myślisz, że kevin feige wyłożył kiedyś choć jednego dolara na filmy marvela? Nie ale on jest głównym producentem i wszystko nadzoruje i tym zajmują się producenci nadzorem jedni dają reżyserom większą wolność artystyczną a inni mniejszą.

Kinomaniak_616

Boże, jak ty nie masz pojęcia o stosowaniu interpunkcji.

Zloty_Deszcz

Boże jak ty wyciągasz posty z przed 3 lat, w dodatku czepianie się o takie pierdoły to debilizm.

Kinomaniak_616

Sprzed 3 lat... Przez trzy lata nawet nie nauczyłeś się pisać po polsku.

Zloty_Deszcz

Masz problemy ze zrozumieniem czegoś panie polonisto?

Kinomaniak_616

Nie jestem polonistą. Nie trzeba nim być, by poprawnie pisać po polsku. A ty nie jesteś dla mnie losową osobą w internecie, tylko niedouczonym dzieciakiem, któremu po prostu zwróciłem uwagę na jego braki. Ze zrozumieniem zaś pewnych rzeczy też problem masz ty, a nie ja, bo w poprzednim poście w bardzo przystępny i kulturalny sposób zasygnalizowałem ci, co było nie tak z twoją wypowiedzią, a ty dalej pyskujesz.

Zloty_Deszcz

No kurde chłopie doczepiłeś się do mnie jak gówno do okrętu po pierwsze nie znasz mnie i nie wiesz ile mam lat po drugie co ci do tego jak ja piszę, jak już jesteś taki upierdliwy to się przyczep do kogoś innego ale wtedy byś musiał do co drugiej osoby się przywalić, polskiego nigdy nie lubiłem a w szczególności ortografii maturę zdałem więc wiesz też bym mógł się do ciebie przypieprzyć w innych dziedzinach ale nie jestem pajacem bez życia.

Kinomaniak_616

Ale dlaczego ty mnie obrażasz? Mogło stanąć na tym, że jesteś po prostu niedouczony, ale ty za wszelką cenę próbujesz pokazać, że jesteś jeszcze dodatkowo chamem.

Zloty_Deszcz

Zapewniam cię, że ty też jesteś w wielu kwestiach dużo bardziej niedouczony (; mógłbyś chociaż podziękować, że poświęcam ci czas żebyś się nie nudził.

Kinomaniak_616

Zapewniam cię, że wyświadczyłbyś mi większą przysługę, gdybyś już przestał mi odpisywać.

Zloty_Deszcz

Jak sobie życzysz właśnie miałem taki zamiar szkoda, że to ty się przyczepiłeś pierwszy.

Zloty_Deszcz

Czy po prostu przylazłeś tu z nudów bo nie masz co robić więc czepiasz się losowej osoby w internecie jak pisze to już jest szczyt wszystkiego no ale skoro tak lubisz to sobie edukuj polski internet jak pisać poprawnie choć ja bym zalecał wizytę sam wiesz gdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones