Deep Roy

Gordeep Roy

7,6
2 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deep Roy

szkoda że tak niewiele osób go docenia...wstarczy popatrzeć ile pracy włożyć musiał np. przy kręceniu "Charliego I Fabryki Czekolady" :):):)
On mnie powala:)

charlotte_3

Dokladnie!
Jest niesamowity! Przeciez on gral setki oompa-loompow na raz! Odwalil kawal dobrej roboty. mam dvd z dodatkami filmu "charlie i fabryka czekolady" i powiem Ci ze bylam w szoku jak sie dowiedzialam ile on w to pracy wlozyl! pzdr!

charlotte_3

A jakże, ten karzełek Deep rządzi! I go doceniam, bardzo!

Tender_L

a swoją drogą, to te dodatki na DVD są super;)

charlotte_3

Ja Go doceniam!!:D
.......za krótki;p......

zgelka

Uwielbiam Deep'a Roya! Jako Umpa Lumpas spisał się doskonale, nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu! Zauważcie, że musiał uczyć się "grać" na bębnach, gitarze, klawiszach... Tysiące innych kroków, na pewno musiał umieć też wiele głosów w piosenkach. Szkoda, że gra w tak niewielu filmach i mało osób może go "odkryć" :) Miejmy nadzieję, że Burton nie pozostawi go po "Charlie'm i fabryce czekolady"...

Arshana

Macie gdzies tą wersje CHarliego i fabryki czekolady na DVD,bo oglądałam film i nie opłaca mi się go znowu kupować;p


pozdrawiam

charlotte_3

Dokładnie. Ta osoba powinna była zostać uznana za legende. Dla on nią jest

użytkownik usunięty
charlotte_3

A pamięta ktoś Deep'a z Niekończącej się opowieści (1984)? Miałam łzy wzruszenia w oczach gdy odkryłam (bądź do mnie po prostu doszło), że właśnie Deep był panem tego ślimaka wyścigowego ;)
jakoś tak.. bardziej rodzinnie i swojsko się zrobiło ;)

Pamiętam go z niekończącej się opowieści, w sumie chciałam o to samo zapytać :)

Świetny aktor.

charlotte_3

Dokładne, świetny układ taneczny. Wczoraj oglądałem Charlie i Fabrykę czekolady, muszę powiedzieć że świetne grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones