Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 033 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

To trochę dziwne, że 19-letnia dziewczyna jest tak umalowana, że bez przesady można by było jej dać 30 lat. I niby to jej problem, ale jako osobowość telewizyjna stanowi wzór dla nastolatek a to akurat nie jest rzecz do naśladowania. Ta tapeta to oczywiście kropla w morzu złego wpływu dzisiejszych "gwiazdek". Wystarczy poprzeglądać fotoblożki. I w tym momencie ciśnie się na usta "Wy Ty Fy?!", kiedy to dziewczyny ze sporym dekoltem, wypacykowane i wyszminkowane pozują do zdjęć w nieprzyzwoitych pozach na łonie natury z nieodzownym "dzióbkiem". I psikus w tym, że płeć męska również zaczyna prać z nich przykład. Na szczęście są osoby, które naśmiewają się z tego typu zjawisk, ale i często te osoby stają się tzw. hejterami i ubliżają innym dla samej satysfakcji. Czyli ze skrajności w skrajność. A konkluzja moja jest taka: bądźmy po prostu rozsądni w tym, co robimy i nie popadajmy w skrajności, bo to jest najgorsze, co może być.

JenZi

Juz bez przesady ona to raczej jest najnormalniejsza jeszcze z tych wszystkich młodych gwiazdek

Lilly878

Najnormalniejsza? Lekarze stwierdzili u niej chorobę dwubiegunowy.

JenZi

Cóż... Niezbyt się zgodzę. Oczywiście denerwują mnie te wszystkie tapeciary i to jak się ubiera większość takich przeciętnych dziewczyn, co jest żałosne i beznadziejne, ale nie zgodzę się co do Demi.
Uważam, że jest bardzo utalentowana, ma świetny głos, nie tak jak te "gwiazdki", które próbują swoich sił tylko dlatego, że są gwiazdkami Disneya.
A co do jej wyglądu. Ona przeszła bardzo dużo i wystarczy popatrzeć na zdjęcia tuż na początku kariery, a teraz i zobaczyć, że to prawie nie ta sama osoba. Psychicznie i fizycznie. Miała mnóstwo problemów, które wpłynęły na to jak teraz się zachowuje i wygląda. Uważam, że dlatego się tak maluje i się zmieniła, żeby się odciąć od przeszłości, bo trudno jest tak wspominać... Chce pokazać, że jest nową osobą i może więcej, i chce więcej.
Ludzie, którzy mówią, że robi to wszystko tylko na pokaz i chce pokazać jaka jest poszkodowana są głupi. Sami oceniają, a nie wiedzą jak może się czuć taka osoba po tylu przejściach. Mogę powiedzieć, ze szczerze bardzo ja lubię i może być właśnie przykładem dla wielu, że nie trzeba się poddawać i trzeba walczyć o siebie, o swoje życie. I na pewno jest przykładem dla wielu.
I zgadzam się, że jest chyba najnormalniejszą i najbardziej utalentowaną "gwiazdką" przyczepioną pod Disneya. :)

eterno_fantasma

Dokładnie!!!!!

JenZi

Hmm, konkluzja - naprawdę nie masz większych problemów niż rozmyślania na takie bzdurne tematy?

JenZi

Są młodsze - mocniej się malują i mają większy dekolt.

JenZi

Akurat demi to promuje naturalność, nie bycie chudym wieszakiem, życie w zgodzie ze sobą często zamieszcza swoje zdjęcia bez makijażu a ja jakoś nie zauważyłam żeby była mocno umalowana. Kreski ma? albo cień? jest dorosła nie ma 15 lat tylko 19- 20 zaraz

użytkownik usunięty
JenZi

Może ona lubi się malować ? hm? jeśli ci się jej " umalowany wygląd " nie podoba to trudno... Innym się podoba. Ty przecież naśladować jej nie musisz... chyba każdy człowiek ma rozum i robi to co mu się podoba. A pisanie tekstów w stylu " zepsucie młodzieży " jest żałosne !
Demi pomaga i angażuje się w wiele organizacji, mającym na celu uświadomienie młodym ludziom by akceptowali siebie, swoje ciało takim jakie jest...by nie popadali w dajmy tu przykład anoreksję i choćby bulimię przez którą Lovato wiele wycierpiała.. W przeciwieństwie do wielu pseudo gwiazdek nie chce zdobywać sławy poprzez rozbierane sesję, albo różne liczne głupawe awantury, na których " wyrosło " wiele dzisiejszych aktorek/ piosenkarek. Myślę że bardzo surowo ją oceniasz... a ocenianie kogoś przez wygląd nie najlepiej o kimś świadczy.

JenZi

Teraz to już całkiem psuje. Następna wariatka z kryzysem tożsamości płciowej

Danio31b

oj biedactwo, jak ty to przeżyjesz?

skaltka

Ja?? normalnie :) szkoda mi tylko ludzi i ich popsutych lewactwem głów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones