Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Ale głos ma fantastyczny! Możecie sobie posłuchac na you tube jak spiewa hymn na meczu! Jest genialna! Może niektórzy sa uszczypliwi, bo zazdroszczą?
Fanie Demi Lovato - Łączmy się!

I tyle na ten temat xD

ireth137

no akurat hymn zaśpiewała zajebiście
http://pl.youtube.com/watch?v=PIv1YM7XL0c

ireth137

Wg mnie piosenkarką jest zarąbista. Hymn na meczu to było boskie. Szkoda, że jej płyty w PL jeszcze niema. A co do gry aktorskiej to za bardzo się wypiowadac nie można bo tylko w CR takim zananym zagrała... Jest jeszcze młoda pewnie się jeszcze rozkręci.xD Pzdr.!!!

ireth137

Ten hymn to zaśpiewała prześlicznie!!Aż mi ciarki przeszły po plecach. Głosu to tylko pozazdrościć!

n_a_t_a_l_i_a

Trzeba przyznać że dziewczyna ma genialny głos:)

Bella_Swan_2

Jeeej to było genialne!!!!!!:)

Śliczny głos ma.....

Solange_18

A możecie mi powiedzieć czym się tak zachwycacie/podniecacie?Owszem słuchałam parę jej (tz.zaśpiewanych przez nią) piosenek,hymn także ale dla mnie ma zupełnie neutralny,niezapadający w pamięć głos. Jest naprawdę słabą piosenkarką.Może jakby spróbowała zaśpiewać coś ambitniejszego to coś by z tego było ,ale śmiem wątpić. Aktorką też jest (na razie!proszę mi tu niczego nie zarzucać) baaardzo słabą,gra strasznie sztucznie(ci cali Jonasz Brothers też) a na dodatek szczerzy się jakby jej banana w mordę wepchali. Jeśli chcecie niesamowitego głosu to proszę wpisać w You Tube ''AMY WINEHOUSE'' , ''BJORK'' , "M.I.A" (jeśli pominęłam kogoś ważnego to bardzo przepraszam) bądź kogoś w tym rodzaju.

Owszem czepiam się,ale na pewno nie z zazdrości-nie ma czego.

Teraz już możecie już się na mnie rzucić z nożami w dłoniach,zmieszać z błotem i co tam wam się podoba.Wiem że to nieuniknione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones