Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 033 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Zyskała w moich oczach.

użytkownik usunięty

właśnie wysłuchałem jej śpiewu, a konkretniej to hymn narodowy Ameryki. mimo, że uważam, że była to profanacja ich hymnu narodowego, to ma dziewczyna głos. Zyskała w moich oczach. jeśli naprawdę chce zrobić karierę, niech porzuci tych jonasów (czy z kim tam chodzi), odejdzie od DC i od grania w filmach (bo talentu aktorskiego to ona nie ma) i niech zacznie śpiewać. Życzę jej świetlaną przyszłość w muzyce, ale poza murami Disney channel. co jak co, ale na tym portalu oceniamy grę aktorską, więc moja ocena to wciąż jedynka.
ona ma dużą szansę się wybić.

hmmm, nie mam nic przeciwko niej, ale dziewczyna zaśpiewała kilka dźwięków bardzo nieczysto, jakiś czas uczyłam się śpiewu u nauczyciela z Akademii muzycznej, nie jestem super utalentowana, ale trochę się na tym znam. O wiele lepiej wyszły jej piosenki w Camp Rock

lucy1989

Zgadzam się - Disney nie daje jej szans na rozwinięcie się. Wsadzili ją do szablonu "gwiazdy rocka dającej dobry przykład dzieciom".

Ona nie może się tam rozwinąć. Możecie wieszać na niej psy, ale nigdy nie uwierzę w to, że ona nie umie śpiewać, bo to akurat umie xD

użytkownik usunięty
lucy1989

Po pierwsze: zgadzam się z wami co do jej "aktorstwa",naprawdę na BARDZO podkreślam jeszcze raz BARDZO niskim poziomie. Ale cóż...tak "grają" te dziewczyny i chłopaki z Disneya. A co do piosenek to moim zdaniem ten cały jej występ w Camp Rock (chodzi mi teraz o śpiew) niestety to jest prawda...ona nie śpiewa tylko komputer! Najpierw śpiewa,a później potrafią to tak zmienić komputerowo nie wiem np. na Tinę Turner :),że głowa mała. A później po usłyszeniu piosenki,w której "śpiewa" są OCHY i ACHY. Zupełnie bez sensu,moim zdaniem...

a ja przy po hymnie i kilku innych wystepach doszlam do wniosku ze spiewac umie tylko po przerobkach, owszem czasem ladnie wyciagala ale tak to spiewa na prawde baaardzo nie czysto, okropny falsz. w dzisiejszych czasach kazdego glos moga zrobic ale na zywo wszystko wychodzi

merry_5

W takim razie idź do laryngologa.
http://www.youtube.com/watch?v=XAE770wOhfs

Szczerze, to jak tego wysłuchałam to miałam gęsią skórkę i ciary :) poprostu genialne..

topciia

no ja nie wiem :/ dla mnie wrecz brzydko, dziewczyna spiewac nie umie :/

merry_5

Przyznaj się że żal Ci dupe ściska, dziecko.

martamk4

POLAĆ JEJ! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones