Denise RichardsI

Denise Lee Richards

6,9
4 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denise Richards

Za czasów tych filmów Denise jak dla mnie była jedną z najbardziej oszałamiająco pięknych aktorek . Naprawdę oczu nie szło od niej oderwać . W dodatku dobrze w nich zagrała . Naprawdę szkoda że , nie zrobiła większej kariery . Sympatyczna z niej dziewczyna .

plus James Bond :) ale fakt fajne połączenie urody, plus te usta ala brigitte bardot :)

użytkownik usunięty
maximus_

Trafne porównanie. Rzeczywiście Denise ma ciekawa, oryginalna urodę. Masz rację w Bondzie też była zachwycająca. Jeszcze w Walentynkach. Ogólnie ja lubię Denise. Wydaje się sympatyczna i jakoś fajnie ogłada się ją na ekranie .
Wiele osób zarzuca jej że, jest kiepska aktorka. Według mnie jakoś wybitnie świetna, może i Denise nigdy nie była i nie będzie, ale jak dla.mnie swoje role gra dobrze . Może nigdy nie miała, bardzo wymagającej roli , ale to co miała zagrać, zawsze według mnie jej wychodziło. W wymienionych wyżej filmach była dobra , w horrorze i komediach roamantycznych , tez świetnie się odnajduje . Aż dziwne że, nie zrobiła większej kariery . Taka Megan Fox , jest ładna, ale aktorka jest raczej słaba. Poza tym Megan mimo że, była naturalnie ładna, to zrobiła sobie kilka operacji i wielu osobom przypomina Angeline Jolie . Denise jak dla mnie jest lepsza aktorka, niż Megan . W dodatku jest bardziej naturalna , i ma rzadko spotykana urodę i jak przyznaje tylko.biust sobie zrobiła. I ma plusa za szczerość, jej sprawa , jeśli lepiej się z tym czuła, poza tym chirurg dobrze się spisał. Ale wiadomo Denise jest teraz starsza , ale w latach 90. to biła taka Megan na głowę swoją urodą. Myślę że, to że Denise nie zrobiła większej kariery wynika albo z powodu tego że, nie natrafiła na nikogo kto by dobrze pokierowal jej kariera, albo skupiła się na rodzinie.

Talentem nie grzeszyła i obsadzano ją w kinie typowo rozrywkowym w rolach „dekoracyjnych”. Filmy z Jej udziałem okazywały się jednak finansowymi klapami przez co zaczęła występować w coraz gorszych (i tańszych) filmach. Nie da się ukryć że poziom produkcji w których się pojawiała spadał z roku na rok. Obecnie gra w „Modzie na sukces” i występuje w „The Real Housewives”...

użytkownik usunięty
IronMannn

Cóż, musze się z Tobą zgodzić. Moim zdaniem Denise jest piękna kobieta i nie była aż taką zła aktorka ale utalentowana bardzo także nie . Faktycznie w jej dorobku brak kasowych produkcji. Przyznam że nie wiedziałam, że gra w "Modzie na sukces "ale jak widać niestety kariera Denise osiągnęła dno . Chyba dla aktora nie ma gorszego upadku.

śliczna, bez wątpienia, moim zdaniem nawet ładniejsza od Jessica Alba, ale napisać że dobrze zagrała w Starship Troopers....

to ona w ogóle PRÓBOWAŁA tam grać?

powiedzieć o tym, że grała jak głaz... to tak naprawdę jeszcze nic nie powiedzieć o bezmiarze jej beztalencia aktorskiego. :)

{in my opinion of course}

użytkownik usunięty
the_men_from_okinawa

Cóż, ciesze się że, doceniasz urodę Denise. Kwestia gustu. Jak dla mnie obie przepiękne, jednak Jessica chyba trochę ładniejsza. Zawsze podziwiałam jej urodę głównie za "Fantastyczna czwórkę "i "Błękitna głębie "i obie aktorki Lubie.

Czytałam dużo opinii, na temat ze obie Panie są piękne, ale kompletne z nich beztalencia aktorskie. Ja jednak Lubie filmy z nimi. Obie są sympatyczne, ładne i na pewno grają lepiej niż polskie aktorki w telenowelach czy "Trudnych sprawach "i podobnych programach amatorskich.

W "Star Tropers "Denise moim zdaniem zagrała OK. Wiadomo że, nie jest żadną wybitna aktorka, ale nie widziałam żeby grała jak Kłoda drewna. Aczkolwiek szanuje Twoja opinie i przyznaje ze, zapewne masz rację. Nie jestem żadnym znawca kina i tak szczerze oglądam głównie filmy, jak i czytam w celu rozrywki. Nie jestem przesadnie wymagająca i jestem jeszcze dość młoda i pewnie obejrzałam znacznie mniej filmów niż Ty i zapewne nie aż tak dobrych. Wiec pewnie stąd wynika moja opinia.

Zgadzam się w 100%. Śliczna aktorka choć niektórym może się nie podobać, wyrazista, specyficzna. I to nie była zła aktorka -> ładna ale kiepska. Jakoś mi w pewnym momencie zniknęła. Może wtedy w końcówce lat 90tych miała większą szansę na karierę? A może najlepsze role jeszcze przed nią :)

Jej gra aktorska była co najwyżej poprawna. Można było oglądać bez bólu głowy ale tez ciężko Ją nazwać dobrą aktorką bo grała role które nie wymagaly pokładów talentu. „Żołnieży kosmosu” nie widziałam, ale czytałam sporo recenzji i zawsze Denise była wymieniana jako najsłabsze ogniwo. A jeśli chodzi o „Dzikie żądze” to według mnie ten film wiele traci właśnie przez Jej osobę. Owszem wyglada tam pięknie ale za nic nie pasuje do roli nastolatki. Może jeszcze uwierzyłabym że nie ma 18lat gdyby nie te wulgarne, widoczne gołym okiem sylikony rodem z filmów dla dorosłych. Film zyskałby gdyby rolę tę zagrała pierwsza kandydatka - Sarah Michelle Gellar (zrezygnowała ze względu na sceny rozbierane. Tez nie jest wybitna ale przynajmniej wyglądała wówczas na nastolatkę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones