Dennis Haysbert

Dennis Dexter Haysbert

6,8
5 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Haysbert

zupełnie jak denzel washington. gra nawet lepiej od niego

Zrodlo

No raczej ;) widząc zwiastun z "jednostki" byłem pewien, że to Denzel tam gra ;P

TWISTER_STORM

centralnie klon denzela!!!

Zrodlo

Oglądałam go tylko w filmie Władza Absolutna i momentami wydawał się identyczny jak Denzel.

kadmina

Ja dziś oglądałam "Daleko od nieba", gdzie Haysbert gra i byłam pewna, że to Denzel... a tu taka niespodzianka...
Chyba faktycznie każdy ma swojego sobowtóra :P.

Zrodlo

gra lepiej od Denzela ? hahha niezly żart

Zrodlo

Nie widziałem z nim żadnego filmu oprócz ''Gorączka'' ale nie pamiętam go tam lecz gdy patrzyłem po zdjęciach zanim przeczytałem temat byłem pewny że ktoś się pomylił i wstawił zdjęcie Denzela Washingtona

Zrodlo

Denzel Washington wannabe

Zrodlo

Właśnie chciałam napisać, że widziałam go w filmie Władza absolutna i wyglądał jak Danzel :)

Zrodlo

Ty no bez takiej herezji, od Denzela gra lepiej, jasne, co jeszcze, zwazywszy na fakt, ze Denzel to jest jeden z najwybitniejszych aktorow w historii, ale snij dalej.

master_of_vinyl_donuts

Denzel gra tylko Denzela , poniewaz obaj maja tylko trzy podstawowe miny :
1 Denzel placze ( lzy leca dosyc wolno)
2 Denzel sie usmiecha( biel zebow)
3 Denzel mysli (kamienna twarz)....

laguardia

hahha, nie no luz, ty chlopie wiesz tyle o prawdziwym aktorstwie, co prosiak o programowaniu pralki.
Pierwszy z brzegu film - Training Day, radze sprawdzic, a potem zapasc sie pod siebie po tym szajsie, ktory napisales o Denzelu.

Zrodlo

Specjalnie weszłam na jego profil bo chciałam zobaczyć czy tylko ja tak myśle . Bardzo podobny .

Zrodlo

W ogóle nie są do siebie podobni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones