Dennis Hopper

Dennis Lee Hopper

7,9
10 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Hopper

Film Dennisa Hoppera. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Najlepszy-Czas apokalipsy (wszyscy aktorzy się świetnie w nim spisali)
Najgorszy-Nie wiem, podejrzewam, że kontynuacja Teksańskiej masakry, ale nie oglądałem.

Mateo_SF

"Iskierka" z Jody Foster - jeden z (jego) lepszych..

Mateo_SF

Stawiam na "Blue Velvet". Moim zdaniem najlepszą rolę zagrał właśnie w filmie Lyncha.

Mateo_SF

Easy Rider - jedyny film, który widziałem z jego reżyserskiej filmografii, więc wybór nie był trudny.

Mateo_SF

Blue Velvet najlepszy

Mateo_SF

Najlepszą rolę zagrał chyba w Blue Velvet. Widziałem tylko 6 filmów z jego udziałem i jego najgorszą rolą wydaje mi się Texas Chainsaw Massacre II.

użytkownik usunięty
Cobain96

W Texas Chainsaw Massacre II zagrał dobrze, był jedynym plusen tego gównianego filmu. Nie rozumiem jak ten sam reżyser mógł po tak dobrej 1 części nakręcić tak fatalną 2.

Mateo_SF

Najgorszy jego film to na pewno "Hell ride"... Co do najlepszego... To wypowiem się jak już zaliczę obowiązkowe pozycje z jego filmografii. Co do najgorszego jestem pewny, bo generalnie jest to jeden ze słabszych filmów jakie miałem nieprzyjemność obejrzeć.

Mateo_SF

Jako ważna postać dla filmu - bez cienia wątpliwości Blu Velvet. Najgorszy - bez cienia wątpliwości Super Mario Brothers.

Analogicznie najbardziej pamiętne teksty - Dzidziuś chce cycuszka!/Małpka, Ba-bomb:P.

Mateo_SF

najgorsza jego rola byla w super mario bros
moze to nie najgorszy film w jego dorobku ale on tam gral fatalnie

Mateo_SF

trzeba przyznać, że w bogatej filmografii Hoppera roi się od wybitnych filmów, ale jeszcze więcej jest nieporozumień i niewypałów. I choć Super Mario Bros było fatalne to wątpię, czy Hopper zagrał w czymś gorszym niż "Terrorysta" ze S. Seagalem. Film co jakiś czas leci na TV4, ale dla własnego dobra, nie oglądajcie go

Mateo_SF

najgorszy super mario bros

Mateo_SF

Blu Velvet

Mateo_SF

Najlepszy: Wodny świat, najgorszy: Terrorysta.

Mateo_SF

Blu Velvet - najlepszy film i rola

Mateo_SF

Ciężko powiedzieć, który najlepszy, ponieważ aktor tej klasy bardzo rzadko grał w gniotach. Na pewno są wśród nich Czas apokalipsy i Ble Velvet ale i genialne role w Speedzie czy Wodnym świecie. Natomiast najgorszy z tych co ja widziałem, to zdecydowanie Hell ride. Nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones