Dennis Hopper

Dennis Lee Hopper

7,9
10 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Hopper

tak go zachwalecie jakim to byl wspanialym aktorem itp. itd. ale wpisy pojawily sie dopiero po jego smierci i wielkie oburzenie ze w mediach o tym nie mowia i nie pisza. jak sie nie interesujecie i udajecie wielkich znaFcow kina to co sie dziwicie? przeciez nie napsiza o jego smierci na NK.

staszek_peszko

Dla mnie był jednym z ulubionych aktorów już za życia i dopiero przed chwilą dowiedziałem się o jego śmierci. Swoją drogą, nawet nie wiedziałem, że nie oceniłem go na filmwebie.

Alathorn

Drogi znawco, nie zapominaj o tym, że przed jego śmiercią ty także nic o Hopperze nie napisałeś.
A propos znawcy, jako takiego dyskredytuje cię ta wypowiedź:
http://www.filmweb.pl/film/Taks%C3%B3wkarz-1976-1046/discussion/czuje+sie+bardzo ,1544206

staszek_peszko

A Ty skąd wiesz ilu On miał fanów? statystyki prowadzisz? Lepiej się o nim wypowiedz, zarekomenduj, a nie dziwne pretensje uskuteczniasz. Przekonaj mnie proszę do tego aktora, ponieważ ani za życia ani teraz mnie do siebie nie przekonał.

staszek_peszko

tylko szczekasz bo nic naprawdę pozytywnego więcej nie potrafisz napisać

staszek_peszko

omg, gdyby nie wyżywanie się ludzi na forum, filmweb byłby całkiem miłym miejscem. Lecz proszę "znawco" staszku kompleksy gdzieś indziej.

martula_wu

"Drogi znawco, nie zapominaj o tym, że przed jego śmiercią ty także nic o Hopperze nie napisałeś." - a kto ci powiedzial ze jestem jego fanem? denerwuje mnie to ze wiekszosc docenia innych dopiero po smierci. wystarczy spojrzec na ranking ale to niewazne w sumie. o tym juz chyba wszystko sie napisalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones