Depeche Mode

8,2
85 ocen muzyki
powrót do forum osoby Depeche Mode

Może logo? Ale które? http://www.google.pl/search?q=depeche+mode+logo&hl=pl&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source =univ&ei=XvRiUfrlE8SyhAfb2IDIBw&ved=0CCoQsAQ&biw=1076&bih=667
W którym miejscu na ciele i gdzie? A może sama róża z Violator? Jakiej wielkości powinien być ten tatuaż?
Poważnie się nad tym zastanawiam, w końcu słucham depeszów już od 16 lat. A zawsze chciałam zrobić sobie tatuaż, tylko nie wiedziałam jaki i dzisiaj w końcu wpadłam na genialny pomysł oddania hołdu depeszom. Liczę na rozsądne rady.

Tak sobie przeglądam, nie jestem jedyna, która wpadła na tak genialny pomysł. Niektóre są ohydne http://www.google.pl/search?q=depeche+mode+logo&hl=pl&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source =univ&ei=XvRiUfrlE8SyhAfb2IDIBw&ved=0CCoQsAQ&biw=1076&bih=667#hl=pl&tbm=isch&q=d epeche+mode+tattoo&spell=1&sa=X&ei=q_ZiUeKoBIXmOZfcgKAB&ved=0CEsQvwUoAA&bav=on.2 ,or.r_qf.&fp=c9df0ce28b68c54f&biw=1076&bih=667

Dexterka_Morgan

Mam nadzieję, że tego tematu nie usuną.

Dexterka_Morgan

Emka, przecież wiesz, że n ie jesteś gruba, więc czemu się przejmujesz tymi żartami? One serio są udane, powinnaś się z nich śmiać.

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

a chciałabyś czytać non stop takie komentarze, myślę że nie ? wilk na swoj przedziałek reaguje alericznie ale on ten przedziałek faktycznie ma ( i tuszę też zreszta), mi sie wmawia cos co jest nieprawda, a tego nikt nie lubi. Zreszta sama juz wiesz po wczorajszym, to co sie glupkowato pytasz xD powinnas rozumiec ;D

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

poza tym po wczorajszych i dzisiejszych akcjach juz nie bede bronic pani J. Koniec z tym, poznałam się na niej.

Jehanne? Bo ty nie znasz się na ludziach. Ośmieszasz się pisząc o Vesper, Mmagdalenie czy Erze. Serio, kiedyś sama przejrzysz na oczy. Gwarantuję ci to, ale na razie, uwierz mi na słowo.

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

ja o nich nic nie piszę, a jak już piszę to samą prawde, vesper jest chamska, mmagdalena to alter konciarz i nawet nie wiadomo czy to kobieta, a era to tak jak pisaaml troll na alterach ktory przylazł za mną z deppa i zaczął od razu na forum przytakiwac i lizac tylki tzw "gitom" i przybywac ze swoich alterow a i atakowac mnie, co myslisz ze nie mozna miec zmiennego IP, owszem mozna i oni to wykorzystują, co jest żałosne. taka jest prawda i mam nadzieje, że kiedys ktos te ostatnia przylapie na nim.
Jehanne w swoim wariactwie bywala chociaz zabawna, te wyzej panny sa po prostu chamskie, a na Inne ceni sie i to bardzo chamskie ataki na kogos.

Jesteś ślepa. W takie brednie to uwierzą tylko twoi naiwni znajomi.

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

To nie są brednie, tylko fakty, swoją drogą gdzie była era tam był joker_29, jak tylko wspomnialam do niej ze go nie ma, zaraz znowu się pojawił. Nie chcesz widzieć prawdy to bądź slepa , twoj wybór, ale prawda wpisami mowi sama za siebie. Jeszcze inne konto jej zdemaskowalam i te konto tez sie nagle usunelo w cień.
Prawda jest taka że czują się tacy mocni bo wspierają się alter kontami. Smutne ale prawdziwe.



skoro dead man mial inne konta i je poznawalas, to i inni ery i inne osoby tez maja inne konta i latwo to poznac, tzrezba byc ograniczonym zeby myslec ze na jokerze siedzi koles
Obawiam się, że osoby jak Arma czy Krzychunn nie są naiwni. Zreszta w sumie nikt z moich znajomych nie jest.

Powiedz to Kwallanderze, na pewno ci uwierzy. Koleś tak zna forum, że nawet nie rozpoznaje Kamasa. Beka z niego ;)

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

a skad wiesz ze go nie rozpoznaje ? widze ze twoj znajomy znowu psm dostal i rozsiew alterkonciakow byl nawet na admina pewnego.

Czy każdy narzekający na moderacje to od razu Decept?

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

w jego przypadku kazdy narzekajacy na moderacje + Roberta to tak równa sie decept ;D

Jednak to nie Decept. Zresztą każdy wie, że Robert to konfident.

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

no cały filmweb to nie zna Roberta, a on sam rzadko na Inne sie udziela

użytkownik usunięty
Dexterka_Morgan

no i co tak zamilkłaś ? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones