Depeche Mode

8,2
85 ocen muzyki
powrót do forum osoby Depeche Mode

Kto waszym zdaniem ma lepszy głos? Dave czy Martin?

Asia2509

To trudno powiedzieć, bo każdy z nich ma zupełnie inną barwę głosu...
Jednak jako wielka fanka Dave'a Gahana powiem, że On. :)

Asia2509

uważam, że Dave ma lepszy głos ale za to Martin jest świetnym tekściarzem - nie można mieć wszystkiego - ogólnie to kocham DM :)))

Asia2509

moim zdaniem Martin, ale mocny głos Gahana to znak rozpoznawczy DM. delikatniejszy, piękny głos Martina doskonale uzupełnia ballady, ale źle brzmiałby w utworach takich jak, np. 'Stripped'.

Asia2509

Wole głos Martina . Shake the disease , a question of lust , macro czy one caress . Cudo ...

maniuchowata

Według mnie lepszy głos ma Dave < 3

Asia2509

Trudno wybrać, ale ja jednak wolę głos Martina. Uwielbiam Blue Dress, Somebody, The Bottom LIne, Home i wiele innych w jego wykonaniu.

Asia2509

Jeden i drugi są mistrzami... Ciężko, naprawdę ciężko wybrać... Stawiam znak równości.

Asia2509

Hmm.. wydaje mi się, że Dave.

Asia2509

Najlepsze piosenki DM to takie, w których głosy Dave'a i Martin'a nakładają się - razem tworzą niesamowity głos. Nie można powiedzieć, który z nich ma lepszy, bo w solowych piosenkach obaj osiągnęli mistrzostwo.

Asia2509

Dave chociaż Martin ma ciekawe piosenki i nie wiedziałem że Shake The Disease na początku śpiewał właśnie Martin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones