Depeche Mode

8,2
85 ocen muzyki
powrót do forum osoby Depeche Mode

Więc: chciałam zapytać ile macie lat, Wy fani Depeche Mode a co niektórzy Depeszowcy. Po prostu
jestem ciekawa czy ktoś jest tu w moim wieku :). Jestem młoda i jak na razie nigdzie, nawet w
gronie znajomych nikt nie słucha tego zespołu, pomyślałam, że ktoś tu się znajdzie w podobnym
wieku do mojego..

Lilian_fw

Nawet nick masz po Depeszach?
Niestety to zbyt osobiste pytanie, nie mogę na nie odpowiedzieć, ale też jestem młoda i słucham Depeszów od Ultra :)

Dexterka_Morgan

Chciałam nick "lilyanne" bo tak bardzo mi się podoba, lecz zajęte było więc pomyślałam, że wezmę "Lilian" bo piosenka. Och, to mnie cieszy, że ktoś z kategorii "młodzi" słucha Depesz. :)

Lilian_fw

Mam 15 lat i słucham ich w zasadzie od niedawna, gdzieś rok, ale nie moge od tamtej pory przestać :D

Lilian_fw

Ja mam 19 lat i słucham ich od 2 lat :)

Lilian_fw

ja też 19 :>

Lilian_fw

ja to 18 ale Depeche Mode słucham od podstawówki zacząłem od Music for the Masses i Violatora przez koncert we Franfurcie który ciocia mi w internecie puściła

Lilian_fw

22, dobrze, że w Polsce często grają:)

Lilian_fw

mam jeszccze 15(za chwile 16) i od 3 lat slucham

Lilian_fw

No to w sumie jestem najmłodsza, tego się spodziewałam, mam niecałe 14 lat a Depeche słucham od.. od dawna, oj dawna. :)

Lilian_fw

Mam 16 lat i słucham ich od urodzenia - tata jest Depeszem i wychował mnie na takiej muzyce. Wybieracie się na koncert? :) To już jutro!

proprement

Ja byłam na koncercie. Koncert był cudowny, jak mi się uda to pojade jeszcze raz w lutym. :))

Rivendell_Dream

Ja też byłam na tym koncercie! Totalny odlot! Gardło zdarte do dziś! Zawsze o tym marzyłam! Słucham Depeche odkąd pamiętam a mam chyba najwięcej lat z Was wszystkich;) Na koncert zabrałam swojego 18-letniego siostrzeńca, którego "wychowałam" na Depechach więc u nas to już rodzinna tradycja:)

Mims

Też mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć ich w lutym. Koncert był fantastyczny, popłakałam się na dwóch utworach - sama nie wiem dlaczego, No i udało mi się przedostać pod samą scenę z biletem na płytę. Najlepszy wieczór w życiu. :)

proprement

Fantastycznie było w tym uczestniczyć, totalnie niepowtarzalne uczucie do żadnego innego zespołu, to na pewno!:)

Lilian_fw

Ja mam 32.

Lilian_fw

mam 16 i słucham ich juz 3 lata

mac_taylor

Ja mam 20 lat. Na poważnie Depeche Mode słucham od 2 lat.

CharmlessMan00

21. Słucham od pierwszej liceum, czyli mija już piękne 5 lat odkąd pokochałam tych Panów. :)

Anymouss

Obecnie liczę sobie 19 lat, Depeche Mode towarzyszy mi od 14 roku życia, czyli słucham ukochanego zespołu 5 lat. :)

Lilian_fw

Mam 18 lat, słucham Depeche Mode oficjalnie od 5 lat. W prawdzie to słucham całe życie. Rodzicie depesze i ja również :D
Polecam wybrać się na zlot fanów Depeche Mode. Niesamowita atmosfera i cudowni ludzie! Na stronie Celebrator masz wypisane wszystkie zloty przeszłe i przyszłe w całej Polsce i poza nią :)

Lilian_fw

16 :P

Lilian_fw

Achtzehn

TMKSV

lat 16 depeche mode w zasadzie słucham od zawsze dzięki mojemu tacie i jestem w nich zakochany

Lilian_fw

No to Was pobiję :) 45 lat i słucham zespołu od pierwszej płyty. Swego czasu byłem z zaprzyjaźnioną grupą "metali" na ich koncercie w Wawie i wszystkim kopary poopadały :))))

Lilian_fw

22, słucham od 8.
btw, to brzmi jak wyznania alkoholików - DEPESZOHOLIKÓW!

użytkownik usunięty
Lilian_fw

Ja mam 15 lat,a słucham ich tak od 3.Są znakomici :):)

Ja mam 18 lat i słucham ich nałogowo od 3 lat :)

Lilian_fw

43 lata, słucham od zawsze i do konca mojego żywota. amen

Lilian_fw

W tym roku kończę 18 lat, a Depeche Mode są ze mną od prawie sześciu. I pozostaną na zawsze.

Lilian_fw

Jestem z rocznika SGR, pierwszy raz zakochałem się jak słuchałem puszczanego mi za berbecia maxi Stripped (z Breathing in Fumes!). Pierwsza samodzielnie kupiona płyta w wieku 13 lat, to Ultra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones