Derren Brown

Derren Victor Brown

6,2
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Derren Brown

Keith Barry występujący na Discovery, czy może jednak Derren Brown, bardziej mnie
przekonuje jednak to co pokazuje Derren

mate21

Mnie również. Program Barry'ego wydaje mi się bardziej "amerykański" w stylu, a jak dla mnie to minus. Derren jest bardziej tajemniczy, ciekawiej buduje historię w swoich występach. Jednocześnie bardziej mnie przekonuje. Oglądając Barry'ego mam wrażenie, że to tylko seria jakichś sztuczek iluzjonisty (mimo że przecież obydwaj są mentalistami).

MondegreenM

Derren chyba rzeczywiście ma ciekawsze pomysły jak to było w przypadku odcinka seans, czy odcinka, z kotem którego sugerował "zabić" naciskając guzik

mate21

ou, dzięki za nowy trop:) szukałam kogoś podobnego pokroju:) Korzystając z wolnego czasu w sesji - idę zobaczyć kto to taki :)

mate21

Kiedyś oglądałem dokument o tym jak w jednym pubie wstawiono automat do gier. Była to strzelanka do zombie. Po pilku minutach gra hipnotyzowała gracza, a następnie zawożono go do jakiegoś opuszczonego magazynu. Tam wkładano mu w dłoń pistolet na ślepaki i wybudzano go z hipnozy. Podobnie jak w grze, w magazynie było pełno zombie.
Nie za bardzo pamiętam ten program. Tutaj moje pytanie.To był program Derrena Bowna? Jeżeli tak to na pewno widziałem go na ekranie, ale jeszcze nie byłem świadom kim on jest.

zulombo

To był jeden z odcinków "Trick of the Mind" Derrena Browna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones