Desmond Harrington

7,4
3 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Desmond Harrington

Wspaniała rola fałszywego,skorumpowanego gliniarza w Dexterze, super aktor.

atol23

mi sie nie wydaje zeby Quinn byl skorumpowanym glinarzem -falszywym to moze ale napewno nieskorumpowany

dawid10809

Skorumpowany też;)

Adriann1992

raz wziął kase w tym hotelu ale to żadna korupcja . sam powiedział "gdybym ja tego nie wziął ,wziąłby to jakiś gryzibiurek "

dawid10809

Dokładnie nie pamiętam jak to było..ale wydaje mi się że Dexter odkrył to że brał od kogoś kasę..później brał kiedy był z tą striptizerką, w tej chwili nie potrafię dokładnie opisać ale kojarzę kilka takich momentów..chociaż mogę się mylić:P

Adriann1992

nawet jeśli brał to nie po to żeby odpuścic przestępcy

dawid10809

Być może..:) Niezależnie od tego to wciąż bardzo fajna postać;P

Adriann1992

ale lepszą postacią niz Doakes nie będzie .albo Brian

dawid10809

To oczywiste. ;D Mimo wszystko to wciąż drugoligowa postać..btw: moim faworytem zostaje chyba potrójny

Adriann1992

u mnie też Trinity i Ice Truck Killer .oczywiscie swietną postacią Był Isaak Sirko

dawid10809

Ten ostatni wg mnie dobrze się zapowiadał ale jego potencjał nie został do końca wykorzystany..
Na poczatku była presja że cała mafia będzie przeciwko Dexowi,liczyłem na to że będzie miał ostro przerąbane ale niestety..złagodzili ten motyw

Adriann1992

ale świetna postać ,z charakterem

Adriann1992

w sumie nierealistyczne byłoby to że Dex rozwala całą mafię sam

dawid10809

Właśnie dlatego byłoby to ciekawe.;d Tzn mam na myśli sytuację z której Dex naprawdę nie ma wyjścia..bo kiedy jego przeciwnikiem jest jakiś tam gość..ewentualnie z kilkoma ludźmi to wiadomo że jakoś sobie poradzi,przestajemy wtedy bać się o postać i wątek robi się nudny

Adriann1992

rozumiem o co chodzi ale Dex niezłe porażki miał z Trinity i Małym Chino . a gdyby walczył z mafią to byłby wyrok śmierci

dawid10809

No właśnie, te porażki były bardzo ciekawe,pokazywały że..nie jest niezniszczalny;) A co do mafii to liczyłem na to że do ostatniego odcinka ciągle będzie niczym szczur w potrzasku..i na koniec dużym kosztem jakoś się z tego wyślizgnie a tu....wszystko potoczyło się zbyt łagodnie.

Adriann1992

poryczałem się jak Isaak umierał .taka zmiana na łożu śmierci

dawid10809

Szczerze mówiąc to mnie nie przekonało..bardziej ruszyła mnie np śmierć Rity;p

Adriann1992

a mnie poruszył moment gdy Lumen zabiła Jordana Chase"a . Oczywiście Rita i jej los nie był zbyt piękny ale serial byłby nudny gdyby Dexter zabijał bez żadnych konsekwencji

Adriann1992

zabijając tych ludzi Dexter coś stracił :
zabijając Briana odrzucił jedyną osobę która wiedziała kim on jest a mimo to go nie potępiała
zabijając Lile odrzucił prawdziwą kochającą go bez względu na wszystko kobiete
zabijając Miguela stracił kumpla ,nie tylko w zbrodnii

Adriann1992

jeśli już Dexter miałby coś stracić w walce z mafią to pewnie by padło na Deb,Quinna albo Harrisona

dawid10809

Co mogłoby być bardzo interesujące

Adriann1992

ale ciekawe jak by sie podniósł po takich przejściach

Adriann1992

gdyby dali taki 100% mafijny wątek to by serial był trochę dłuższy , w sumie po takiej akcji z ukraińcami by się wiele nowego nauczył(strzelać co prawda potrafi ale nauczyłby się ogłuszać bez użycia strzykawek itd)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones