Desmond Harrington

7,4
3 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Desmond Harrington

Najgorętszy towar w Dexterze...

Vesper0309

Zgadzam się w 100%:) Trzecią - raczej kiepską - serię oglądałam tylko dla niego:)

A jako Jack Bass w Plotkarze też jest niczego sobie.

eve_ca

Myślałam, że piszesz najgorszy. Bo nawet Masuka jest od niego lepszy.
Wydaje mi się taki typowy cwaniaczek, żigolak z lat 80. Strasznie irytująca postać, przynajmniej w Dexterze.

sylbow

beznadziejna postać

sylbow

Zgadzam się typowy cwaniaczek w Dexterze, a jako facet bardzo przeciętny, są dużo przystojniejsi. Zachwycić się nim mogą tylko nastoletnie siksy. Oczywiście, to moje zdanie .

Vesper0309

Przystojniak a i owszem :) Ale zwróćcie uwagę, że w 5 sezonie wygląda jakoś niesamowicie szczupło i niestety nie służy mu to moim zdaniem.

katasia1

W 7 sezonie wygląda jeszcze gorzej niestety.

Vesper0309

Taaaaak....

Very sexy....

Vesper0309

Ja w dexterze za to uwielbiałam Rudiego/ Briana - to jest najgorętszy towar :)

amary

Popopieram Rudi był cudowny, ale wole Dextera :)

Vesper0309

dopóki nie stracił na wadze....

Vesper0309

Popieram Sylbow - niesamowicie irytujący cwaniaczek-podrywacz. Tylko czekałam aż Deb z nim w końcu zerwie i aż się uśmiechnęłam, gdy Dexter sobie pomyślał "Quinn jako chłopak Debry - da się przeżyć. Quinn jako jej mąż i wujek mojego syna... po moim trupie!".

użytkownik usunięty
Pantaera

Wcale nie taki najgoretszy ... wole Dextera :)

Vesper0309

Owszem,jest całkiem całkiem,ale że najgorętszy towar?Nie...najgorętszy był Ice Truck killer.Szkoda,że już nie żyje.A zaraz po nim Deksiu.;D

juliaxd

Najgorętszy był Isaak Sirko.

ewelina358

Zdecydowanie popieram! Issak (albo Tytus Pullo jak kto woli ;)) to jak dla mnie super męski i seksowny facet.

katasia1

Absolutnie i w 100% się zgadzam. Nikt inny w tym serialu nawet się do niego nie zbliża, jest najbardziej męski.

katasia1

wygląd głupka

Vesper0309

Zgadzam sie calkowicie!!! Jest taki goracy!!!

magdacarax

No jest , te oczy < 3 Ale i tak pozostanę przy Brianie .

juliaxd

zapomniałyście o trójkowym!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones