Desmond Harrington

7,4
3 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Desmond Harrington

sporo w 5. sezonie Dextera jakiś takiś ? ;>

olszass

a może się mnie zdaje

olszass

Chyba Ci się nie zdaje Olszass...Taki fajny pyzuś był z niego we wcześniejszej serii,a tu skóra na czaszce i wciągnięte policzki...
Wtedy to ciacho,teraz szczerze się o niego martwię,jak oglądam 5 serię...
Na anglojęzycznych portalach,forach też o tym mówią,ale nikt nic nie wie.Sprawa jest co najmniej dziwna i budząca niepokój.

robinsgirlfriend

byle tylko nie rak jak u Michaela

olszass

On zawsze trzymał formę. Aż się zdziwiłam, że tak przytył w Dexterze.

LubieWieszaki

pierdzieliszzz

olszass

Nie, nie pierdzielęęęę.

LubieWieszaki

szanuję zdanie Twe i gust ;)

olszass

Jakoś nie było tego widać.

LubieWieszaki

to było kiedyś a teraz jest teraz

olszass

Dobra, super. Dziękuje za odpowiedź.

olszass

Też mi się tak wydawało. Moim zdaniem wcześniej wyglądał dużo lepiej. Miejmy tylko nadzieję, że to po prostu dieta, a nie coś ze zdrowiem.

katasia1

też to zauważyłam, moim zdaniem nie wygląda to korzystnie, np jak nosi koszulke to wcześniej materiał opinał się na mięśniach a teraz po prostu na nim wisi, zwłaszcza to widać jak się schyla czy garbi czy coś - masakra.

użytkownik usunięty
mrugacz_iskier

w USA chodzą pogłosy, że jest chory na AIDS ! ...podobno był wywiad i tak powiedział ...nie wiem na ile to jest prawdą...wywiadu nigdy nie widziałam!

olszass

Z 6-9 kg stracił jak nic. Od razu się zorientowałem. Szkoda, chyba siłkę odpuścił i masa mu spadła.

olszass

Schudł.Teraz moim zdaniem wygląda o wiele lepiej. Przedtem zawsze mi się wydawało, że jest go za dużo:)

merikarei

Kwestia gustu. Uważam że teraz wygląda jak ciota

olszass

lepiej wygląda, ale ta opalenizna przesadzona trochę

merikarei

Teraz wygląda jak lamus. Kobieta musi mieć dużo ciała!

olszass

Jestem wlasnie w trakcie ogladania pierwszego odcinka piatego sezonu Dextera i jestem naprawdew szoku- to dopiero pierwsza scena z Queenem, ale odrazu odnioslam wrazenie ze strasznie schudl. Niepokojaco wrecz, ten spadek wagi wydaje sie wrecz niezdrowy - Desmond wyglada jakby naprawde mu cos dolegalo. Czy tylko ja odnioslam takie wrazenie, gdy zobaczylam jego twarz? ma wyraznie zapadniete policzki i oczy, czy ktos wie czy przypadkiem cos nie wyplynelo w ostatnim czasie? mam nadzieje ze nic mu nie dolega, wydaje sie dobrym aktorem i szkoda byloby go utracic teraz, kiedy jego kariera nabrala tempa. 7

użytkownik usunięty
Rinekoo

w USA chodzą pogłosy, że jest chory na AIDS ! ...podobno był wywiad i tak powiedział ...nie wiem na ile to jest prawdą...wywiadu nigdy nie widziałam!

omg ! szkoda chlopa. czy ktos ma jego zdjecia z ostatnich tygodni ? moze poprostu schudl to innej roli, a my panikujemy i doszukujemy sie smiertelnych chorob?
mam nadzieje ze to tylko plotki. ;/

użytkownik usunięty
Rinekoo

http://www.youtube.com/watch?v=ApU47Z0wlb0 tu sama skóra i kości!

kolnierzyk mu tak sterczy, nasuwaja mi sie zdjecia Starszego Stuhr'a ;/. to juz nie jest normalne, on naprawde musi byc chory, tego nie da sie nazwac 'skinny guy'. poprostu szkieletor. Szkoda, czasami wydaje mi sie ze gral lepiej niz serialowa Debra . Szkoda dobrego aktora.

olszass

ej ej a może on specjalnie się tak zmarnił do roli w 5 sezonie dextera ? No wiecie, alkoholik się z niego zrobił (to był 5 sezon chyba ? bo już nie pamiętam).

użytkownik usunięty
olszass

w USA chodzą pogłosy, że jest chory na AIDS ! ...podobno był wywiad i tak powiedział ...nie wiem na ile to jest prawdą...wywiadu nigdy nie widziałam!

Prędzej bym uwierzył, że jego serialowa postać ma aids. Zresztą tak gdzieś czytałem. Raczej stawiam na tę nową modę. Zero męskości same kości

użytkownik usunięty
olszass

http://www.youtube.com/watch?v=ApU47Z0wlb0

Jest jakiś sens dwa razy podać ten sam link? Bo z tego co wiem tam nie ma odpowiedzi

użytkownik usunięty
olszass

ehhh to pomyłka! zaraz prześlę ten poprawny - jak znajde - chwila

użytkownik usunięty
olszass

no właśnie nie ma odp. wysłałam tylko żeby pokazać że jest bardzo bardzo chudy! i inne też takie znalazłam. Mam nadzieję, że to tylko plotki!

jeśli faktycznie jest chory, to mam nadzieję, że to nic poważnego. fajny z niego chłopak i szkoda by go było. Ale faktycznie różnica jest bardzo zauważalna, szczególnie jeśli się ogląda wszystkie sezony w "maratonie", to nie sposób nie zwrócić na to uwagi. I na długość włosów Debry. mnie się podobała w tych najkrótszych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones