Devin KelleyI

Devin Marie Kelley

6,8
376 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Devin Kelley

Słuchajcie jestem z niej dumna. W filmie Czarnobyl. Reaktor strachu pokazała, że kobieta
może być twardsza od faceta. Brawa dla niej! Szkoda tylko, że skończyła jak skończyła :/
Jednak wszystkie dziewczyny powinny brać z niej przykład. Trzeba być twardym a nie się
mazgaić , nawet w takiej sytuacji ;D

Vamp_97

Z tym akurat się zgadzam :)

Vamp_97

Tak miała zagrać bo tak jest w scenariuszu. Po za tym jesteście słabe w brew temu co widać na filmie.

krx01

Chodzi mi o postać którą zagrała a nie o aktorkę. Poza tym mylisz się co do kwestii, że jesteśmy słabe, widocznie w twoim gronie znajomych nie ma porządnej kobiety skoro tak mówisz

Vamp_97

,,Chodzi mi o postać którą zagrała a nie o aktorkę" a mnie o co innego mogło chodzić?
,,Poza tym mylisz się co do kwestii, że jesteśmy słabe" wątpię, chyba że jesteś babo chłopem.
,,widocznie w twoim gronie znajomych nie ma porządnej kobiety skoro tak mówisz" - jak mogłaś napisać coś takiego, strzelasz sobie w stopę
i zbyt inteligentna pewnie też nie jesteś - tak przypuszczam (żebyś nie pomyślała ze WIEM).

krx01

Dobijasz mnie, na znasz, a bez powodu oceniasz i do tego błędnie.
Nie chcę cię obrażać, więc czemu ty to robisz?
Tak dla twojej wiadomości babo chłopem nie jestem.

Vamp_97

Dla twojej wiadomości możesz wysłać mi swoje zdjęcie i ocenę pozostaw mi bo możesz być nie dość obiektywna. Nie wierzę nikomu na słowo zwłaszcza dziewczyną ;)

krx01

Nie chce mi się tracić czasu. To twoje zdanie, ja mam inne.
Tyle ode mnie.

Vamp_97

Marna wymówka Chyba że z ledwością mieścisz się w kadr to faktycznie mogło by to zająć parę chwil w Photoshopie :)

krx01

Po co tyle jadu na filmwebie? Czy ktokolwiek pamięta stąd jeszcze, że filmweb to strona do komentowania FILMÓW oraz całej filmowej branży? A najmądrzejszemu koledze radzę zainwestować w słownik, jak widzę to chyba jedyna rzecz, której nie opanowałeś :))

truskawa50

Tak. Zapomniałem że to ,strona do komentowania FILMÓW', oczywiście u zawodowego hejtera nie może zabraknąć wzmianki o słowniku - jest to już tak oklepane ze ręce opadają ale co zrobić .
Nie marnuj czasu na odpisywanie mi lecz po prostu oddaj się swojej ulubionej rozrywce czytania postów hahaahah

krx01

Ręce opadają gdy ktoś, kto nazywa się Polakiem nie zna swojego narodowego języka. Cóż, skoro oboje udzielamy się w tym samym temacie to chyba znak, że Ty też lubisz czytać posty, co zresztą nie jest niczym złym, od tego jest filmweb. Ja już swoje powiedziałam i nie zamierzam się więcej w tym wątku udzielać, więc nawet nie odpisuj ;)

truskawa50

"Cóż, skoro oboje udzielamy się w tym samym temacie to chyba znak, że Ty też lubisz czytać posty" - Beznadziejna jest twoja gadka. Przeglądam czasem poczta i czasami odpisze jakiemuś burakowi co się nudzi i wtyka nos gdzie nie trzeba".
Może jak już udzielasz rad poleć mi jakiś dobry słownik i sposób na utrwalenie najbardziej przydatnych zamieszczonych tam słów.

krx01

Oj, dzieciaki, dzieciaki :) Nie zaśmiecjacie następnym razem forum filmweba. Ludzie chcą tu poczytać o aktorach, filmach a nie jakieś żałosne wymiany zdań o dupie Maryni...

użytkownik usunięty
truskawa50

Cisza, obydwaj ! xD

Vamp_97

Dokładnie.... mam znajomo co też nie jest słaba.... powiem wiencej... siły ma jak chłop.... wielu dała rade i o to chodzi.... z takimi kobietami zbudujemy przyszłość.... Dokładnie... so takie przypadki...

użytkownik usunięty
Vamp_97

Co do niej masz rację xD Po tym co przeżyła w Czarnobylu xD powinni się już nad nią zlitować xD ... pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones