Diane Guerrero

7,2
1 729 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Guerrero

Bardzo atrakcyjna kobieta...

użytkownik usunięty

...mam tylko nadzieję, że jest bardziej rozgarnięta niż wykreowana przez nią postać w Orange Is The New Black :-)

Raczej nie ale pomarzyć można. Ładna buzia do głupich filmów nie musi być inteligentna.

Humalien91

Wybacz ale nie znasz jej osobiście, wiec nie wiem skąd to przekonanie że jest taka jak grana przez nią postać.

buterfly

A widziałeś kiedyś inteligentną ładną latynoskę... No dobra przesadziłem Inteligentna może jest, nie wiem tego ale co z tego jak w tamtym kraju, po za wywijaniem dupą, nie ma co obić.

Humalien91

Widać że jednak zajęła się innym zajęciem :)

buterfly

tak została aktorką i dostała jedna z najbardziej pusty roli w filmie :) zabawnej i przyjemnej ale pustej.

Humalien91

Nie jedna aktora grała już taką postać :) .

buterfly

i do tego pochodzi z Niuł DżerZej [ New Jersey ]. Nie spodziewaj się Einsteina :)

Humalien91

Gdyby każdy był Einsteinem to dopiero byłoby przegięcie w drugą stronę ;) .

Humalien91

A mówiąc "w tamtym kraju" co masz na myśli? Bo latynosi pochodzą przecież i z hiszpanii i z całej Ameryki Południowej. Tobardzo wiele krajów :p
A taka generalizacja: ładna=głupia bierze się z kompleksów czy jak?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Humalien91

Kilka poprawek:
-Owszem pochodzi z New Jersey, ale wychowała się w Bostonie.
-Nie ma brazylijskich korzeni tylko kolumbijskie.
-Nie wnikam kim jej rodzice dokładnie byli, ale zostali deportowani do Kolumbii wraz z synem, kiedy Diane miała 14 lat. Jako jedyna posiada amerykańskie obywatelstwo. Została wtedy przygarnięta przez inną kolumbijską rodzinę. Raczej nie można tego nazwać szczęśliwym dorastaniem z górą pieniędzy.

Nie będę oceniać jej inteligencji, bo jej nie znam, ale to kogo gra wcale nie świadczy o tym jaka jest naprawdę. Nie ona pierwsza na ekranie jest słodką idiotką, a w prawdziwym życiu może się okazać inteligentną, normalną dziewczyną. Jednym z przykładów na to, że można pogodzić te dwie rzeczy jest Lisa Kudrow (Phoebe z Przyjaciół)

Socoro

Wreszcie jakiś ludzki, normalny koment w całym tym bagnie.

A swoja drogą w szoku jestem, że deportowali jej rodzinę a ja zostawili samą w USA. jak można tak rozbić rodzinę? Takie coś to tylko urzędnicy potrafią.

Aż tak głupia na pewno nie jest XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones