Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Pierwszy. :)

Dobra. "Wykopywacze", brać się do roboty. Nie popieram zwykle takich działań, ale ona jest słabiutką aktorką i nawet na top100 nie zasłużyła, a co dopiero na najlepszą dziesiątkę.

Ok, wystawiający 1, macie moje błogosławieństwo. ;)

Cris

Gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co ma robić?

Cris

taaa ... dawac 1 za zeby tylko nie było jej w top 100 !! idzcie ludzie sie zastanowcie co robicie i dlaczego tak !!!!!!! ..... ja dałem 10 i to juz z rok temu !!!!!!!!!

Speedfan

no i bardzo dobrze. a Diane zasługuje na "10". ! Zdecydowanie - jest śliczna i utalentowana, a poza tym nie jest skandalistką!
głupcy, dawajcie "1", bo uważacie, że nie może mieć "10". jesteście na maksa dziecinni.

Cris

jjjjjjjjjjjjjjjjjjak możesz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zasłoguje sobie na to. Jest piękna i utalentowana!!!!!!!!!!!!!!!!!! A na odatek skromna...

PourElle_DianeKruger

Wieśniacka, krzywozębna, dosyć marna... ale ma ode mnie 5 za aktorstwo i błogosławieństwo na przyszłość.

Bardka

"Wieśniacka, krzywozębna, dosyć marna..." ... oraz, lepsza, itp ... i w ogóle ładniejsza od ciebie jeśli to Ty jesteś na tym Twoim avatarze :)

lobo_9

popieram Lobo i podpisuje sie obiema rękami i nogami


lobo_9

Ja też! Tak to już jest kiedy zakompleksieni ludzie nie radzą sobie z własnym wyglądem... No cóż.

lobo_9

hahaha ojej fakt! przypadkiem tu trafiłam, ale ubaw mam po pachy:D
a Kruger to piękna kobieta, zanim bym się wypowiedziała krytycznie na temat jej urody, to usunęłabym tego avatara - w konću nie od parady zagrała jedna z najpiękniejszych kobiet w historii (literatury).
Pogrążyłaś się Bradka, ooj, pogrążyłaś;)

Bardka

haha,padam!mistrzowie ciętej riposty! ;D komuś Diane może się nie podobać z wyglądu ale żeby pisać,że jest marną aktorką? o_O przecież ona jest bardzo dobrą aktorką!wszyscy któzy po niej jadą widzieli pewnie tylko Troję albo Skarb Narodów a oglądał ktoś Kopię Mistrza?

Cris

Eh, biedne,zazdrosne, zakompleksione dziewczeta.....Diane Kruger jest bardzo kobieca i naturalna. A poza tym jak ktos juz wyzej pisal, obejrzyjcie z nia cos jeszcze poza Troja i Kopia mistrza, a dopiero pozniej wydawajcie opinie....

williwonka

po prostu obejrzyjcie Apartament, jeżeli inne filmy Wam nie wystarczyły. trochę się zdziwicie, gwarantuję...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones