Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Ciekawe. Żadnego filmu nie oglądałem z jej powodu, w żadnym z nich nie wiedziałem, że gra, ale wszystkie filmy które trafiłem z jej udziałem (a póki co 4) były bardzo dobre, a zwłaszcza fenomenalne bękarty wojny. W żadnym z filmów (obejrzanych przeze mnie) nie grała głównej roli.

W filmach z jej udziałem dobierani są naprawdę dobrzy aktorzy (Cage, Leto, Pitt, Neeson, Gere, Bana, Bloom itp.), lecz które filmy z jej udziałem w roli głównej warto zobaczyć?

drozdaxxx

Polecam serial "The Brigde: Na granicy" - gra tam jedną z głównych ról.

pocachontasss

FILMY! Według mnie oglądanie seriali to strata czasu chyba, że mają one kilka, kilkanaście odcinków i wiemy że jest to serial skończony i nie będzie kontynuowany (np. pacyfik). 26 odcinków to zdecydowanie zbyt dużo ( w przypadku tego serialu), dlatego prosiłbym o pomoc w kwestii filmów, a nie seriali.

drozdaxxx

Gra główną rolę w "Terytorium wroga" - nie jest to film, który koniecznie trzeba zobaczyć, ale imo naprawdę dobry. O jej występie też złego słowa nie można powiedzieć.

drozdaxxx

Obejrzyj sobie "W Ułamku Sekundy" - główna rola i do tego genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones