Dick MillerI

Richard Miller

6,9
1 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dick Miller

właściciel sklepu z bronią z "Terminatora". :-(

Chlor_3

No proszę... Właśnie zobaczyłem go w "Wiadrze krwi". IMDb potwierdza, odszedł 30 stycznia w wieku 90 lat.

_Garret_Reza_

Intrygujący tytuł ;-)

Chlor_3

Jest teraz dostępny na Mubi :)

_Garret_Reza_

To chyba trzeba będzie się zapoznać z tym dziełem :-) A jak tam rola Millera w tym filmie ? Jakaś istotna czy tak rozbudowana jak w Terminatorze? ;-)

Chlor_3

Grał główną rolę!

Aż dałbym linka do swojej opinii o tym filmie, ale filmweb zabrania wklejać linków do mojego bloga.

_Garret_Reza_

A czym jeśli mogę zapytać zasłużyłeś sobie na opinię "autora zakazanego" ? ;-) Miller w roli głównej powiadasz to trzeba zobaczyć, bo w Terminatorze trudno było ocenić jego kunszt aktorski :-)

Chlor_3

Nie mam pojęcia, po prostu ilekroć próbuję coś publikować na forum lub blogu filmwebowym, to dostaję taki komunikat: "Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu".

Próbowałem szukać wyjaśnienia, ale nic z tego nie wyszło.

_Garret_Reza_

A nie możesz skontaktować się z tymi ich moderatorami, co oni o tym sądzą ? A twoją recenzję "Wiadra Krwi" może jakoś sam znajdę na tym blogu :-)

Chlor_3

Rany, tyle czasu już minęło a nie ma żadnej aktualizacji. Jakbym nie przeczytał forum to bym nie wiedział, że zmarł.

bennyhillshow

Jak mawiał Franz Maurer " a kto umarł, ten nie żyje." :-) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones