Dita Von Teese

Heather Renée Sweet

6,8
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dita Von Teese

Moje podejście jest takie:
Uważam Ditę za piękną kobietę, lubię taki styl. Ale obiektywnie - nie ważne, jak by wyglądała, ważne, jakie przekazuje emocje, jak tańczy, jakie ma do tego podejście - udało mi się przeczytać mnóstwo jej wywiadów, żaden nie był wulgarny, niesmaczny, niestosowny - nawet nie wiem, czy słowo "odważny" tu pasuje - po prostu, mam odczucia takie, że jest bardzo elegancką kobietą, ZDAJĄCĄ SOBIE SPRAWĘ z kontrowersji. Również udało mi się zauważyć, że kiedy wypowiada się o swojej karierze - o burlesce, mówi to z zarówno z pasją i dystansem. To naprawdę zasługuje na plus, moim zdaniem.

Bardzo nie podoba mi się to, że jest tak strasznie krytykowana o jej związek z Mansonem - wszyscy kreują się na takich specjalistów ds. interpersonalnych, że aż mdli. Tu, że szatan, tu, że módlmy się, tu, że albinos... tu, że dziw.ka, tu, że piękna etc, etc. luuuudziee....

SztucznyMrok

No to niezwykłe osiągnięcie jak na aktorkę: w wywiadach nie jest wulgarna. Tym pewnie zasłużyła sobie na ocenę filmwebowiczów 8,4, deklasując takie sławy jak

Christopher Walken - 8,2
Jan Frycz - 7,6
Elżbieta Czyżewska - 7,9
Piotr Fronczewski - 8,2
Jodie Foster - 8,4
Krzysztof Kolberger - 8,0
Mickey Rourke - 8,1
Marcin Dorociński - 8,1
Dorota Segda - 7,9
Zbigniew Zamachowski - 7,6
Jerzy Turek - 8,0
Anna Dymna - 8,2

Jak widać, każde dziewczątko może uzyskać taki wynik wśród mających kompleks wobec Zachodu polskich gimnazjalistów, gdy ogrzewa się w promieniach sławy jakiegoś prostackiego przygłupa, MM, niemającego nic do zaoferowania prócz szokowania fryzurą, ubiorem i malowidłami na gębie. Aha, jeszcze się kiedyś pochwalił, że jego mamuśka trzyma na pamiątkę jego napletek po zabiegu obrzezania. To ci dopiero osiągnięcie, wręcz na miarę wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię!

JackHolborn

wow, odkopałeś mój komentarz sprzed tysiąca lat :D aktualnie nie za bardzo angażuje się nad dywagacjami, czy ktoś zasługuje ocenę na filmwebie. A co do MM to zgoda, kontrowersje jednak zawsze uzbierają żniwa wśród transparentnych charakterów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones