Dita Von Teese

Heather Renée Sweet

6,8
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dita Von Teese

Zawsze dokładnie wystylizowana i elegancka,nie boi się ekstawagancji, zmysłowa i prowokująca,ale nie wulgarna,ma własny styl i poysły na siebie,a do tego nie udaje grzecznej i milutkiej jak niektóre znane panie

Też tak myślę a w dodatku jest naprawde śliczna.

użytkownik usunięty
iza5868

Zgadzam się. Ma wspaniały styl, taki mi się właśnie podoba. Świetnie się ubiera.

Zgadzam się. W dodatku jest żywym dowodem na to, iż damą jest się bez względu na to, co się robi, po prostu trzeba mieć to coś. Jest wiele znanych kobiet, które nie mają nic wspólnego z branżą erotyczną, a mimo to, są wulgarne i wiele osób okresla je niewybrednymi epitetami. A Dita, mimo, iż jest striptizerką, dla mnie jest i zawsze będzie prawdziwą damą, elegancką kobietą z klasą, bo rozbierać się też trzeba umieć. A robi to wprost przepięknie. Mimo, iż jestem hetero, to chyba jest to jedyna striptizerka, której wystep bardzo chętnie bym zobaczyła, głownie ze względów estetycznych, no i też dlatego, że kocham retro :)

to ty chyba nienormalny jestes! Ona jest okropna! Wygląda jak trup pozatym jest strasznie nienaturalna! Widzieliscie jej zdjecia przed przemiana!! byla śliczna dziewczyna! a zrobila z siebie dramat!! to taka damska marlin manson( przy okazji jej byly maz) szok!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones