Dominic Cooper

Dominic Edward Cooper

7,3
16 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Cooper

Widziałam go, póki co, tylko w tych dwóch filmach. Zagrał dwie zupełne inne postaci, choć jako aktor mógł się bardziej wykazać w "Rozważnej i romantycznej" (swoją drogą - bardzo dobra wersja z 2008 roku), natomiast w "Mamma mia!" dał pokaz wokalny (całkiem niezły głos") i taneczny.
Odnoszę wrażenie, że aktor świetnie się nadaje do ról czarnych charakterów, może także psychicznie zwichrowanych, jego spojrzenie i uśmiech są dość demoniczne.
Ciekawa jestem jak potoczy się jego kariera.

abigail_

Jedyna ciekawa postac z "Mamma mia"....... przystojny.... :P

sweetblondi_04Ruda

"Jedyna" ?
ee.. a Colin Firth? xD :D
no i przecież sama Meryl (i jej dwie psiapsióły xD)

abigail_

jeśli chodzi o filmy z nim to polecam "The history boys" (Męska historia), zupełnie inna rola o tych o których piszesz.

abigail_

Mam tylko nadzieję ,że wciąż będzie grał i pokazywał swoje boskie ciałko:)
W "Mama Mia" był ekstra,szkoda tylko, że tak mało:(

użytkownik usunięty
elfik_

Dokładnie. Również polecam "The History Boys". Dostał bardzo dobrą rolę i udało mu się ją świetnie zagrać.

elfik_

Oooo tak ma bossskie ciałko...
Mamma mia mam na płycie i jak sama oglądam to ogladam tylko tam gdzie go pokazują och jaki on jest sexi :**

abigail_

z ciekawostek z planu Mamma Mia! - Dominic ogromnie bał się śpiewać, był przekonany, że nie potrafi. każdą piosenkę przerabiał wers po wersie, podczas nagrywania 'Lay All Your Love On Me' wiele razy przerywał i mówił: 'Boże, jak ja fałszuję!' :) wydaje się strasznie sympatyczny ;pp

oluskaa

Po tym co przeczytałam też mi sie wydaje sympatyczny xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones