Dominic Cooper

Dominic Edward Cooper

7,3
16 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Cooper

Genialny jako Howard Stark : )
Mogliby go kiedyś skonfrontować z Robertem.

shittysushi

Nie mogliby . Kiedy Tony Stark jest juz duzy i postanawia zostać Iron Man'em to Howard juz od wielu wielu lat nie żyje

Blahzay18

NO WAY!

shittysushi

No niestety chyba niewykonalne, ale zgadzam się - tych dwóch na ekranie razem byłoby czymś niesamowitym.

Blahzay18

mogą zrobić, że zamrożono go i "przypadkiem" odmrożą jak Capitana :P

pixi222

W dalszym ciągu awykonalne, były w filmie sceny ze starszym już Howardem.

strawberryblonde

a to dlaczego ? :P

pixi222

Co dlaczego? W którymś Iron Manie (już nie pamiętam, w której części) był pokazany Howard w wieku ok. 45-50 lat. I co, odmłodzili go i zamrozili?

strawberryblonde

eee był taki wcale nie stary tylko inny aktor go grał :P, dla mnie to żaden problem by, żeby Coopera pokazali w 3 ;)

pixi222

Był owszem taki "stary". W IM2 pokazali film z Howardem z lat 70., a w Capie akcja dzieli się w latach 40, więc około 30 lat różnicy.

milkaway

A to dzisiejsze możliwości charakteryzatorskie nie podołają ? :P W Benjaminie Buttonie podołały nieziemsko...

pixi222

w wersja z zamrożonym byłaby cudowna, szkoda, że taka prawda nie jest xd

shittysushi

Oj był genialny :D Ale na konfrontację niestety nie ma co liczyć ;/ Chociaż szczerze to ja popatrzyłabym sobie jeszcze na takiego Howarda ^^ Dominic pasuje na niego bardziej niż ten aktor z Iron Mana 2

shittysushi

świetny jest :D Ma w sobie to 'coś' co sprawia, że jest ojcem Tony'ego :D

Agness_92

Rozbawił mnie Twój post- ale tak pozytywnie. :) "Coś" w sobie na pewno miał, że Tony zaistniał na świecie, hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones