Dominic Cooper

Dominic Edward Cooper

7,3
16 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Cooper

Oglądałam wczoraj Księżnę i po prostu spodobał mi się!! Jak go zobaczyłam bez peruki i w rozmemłanej koszuli... Mniam... Poza tym sama Królowa to był naprawdę świetny film... Kiera zagrała bardzo dobrze mimo szczurowatej twarzy ;ddd

aneant89

"Poza tym sama Królowa to był naprawdę świetny film..." No to "Księżna", czy "Królowa"? Zdecyduj się. Sama aktorka ma na imię Keira, a nie Kiera ;) Co do szczurowatej twarzy... no cóż nie skomentuję tego.

Sztuczny_rarytas

Sorry, rozpędziłam się. Oczywiście miałam na myśli "Księżna", ale każdy czytający jest w stanie domyślić się o co chodzi... Co do Kiera czy Keira mój błąd szybko pisałam i nie chciało mi się sprawdzaj jak dokładnie się piszę to imię... Zresztą dlaczego ja się tłumaczę? ;)

aneant89

wg mnie nawet w peruce był spoko :D haha :D a Keira jak zwykle mistrzowsko i jej british accent

aneant89

No, jak zdjął tę perukę to niezła dupa się z niego zrobiła, hehe!

izulowa

Nooo, jest dobry ;D generalnie stworzyli niezły duet z Keirą w "Księżnej".

aneant89

Z tą rozmemłaną koszulą to trafiłaś w dziesiątkę. *_* Zresztą nawet i w koszuli wygląda przystojnie... Nie wiem czy tylko mnie to urzekło, ale on ma taki troskliwy wzrok... :P

Cleaa

Tak ten jego wzrok jest niepowtarzalny... ;) W ogóle jego rola w Księżnej była raczej tragiczna.. Jak przybiegł do pałacu, gdzie ona zamieszkała znowu z tym swoim mężem despotom, jak krzyczał, że ją kocha... Aż mi się serce ścisnęło ;)

aneant89

On jest boski !! :D

aneant89

Macie rację. Jego gra w tym filmie była wspaniała ^.^
Troskliwy, uczuciowy, delikatny i w dodatku przystojny.
On jest chyba stworzony do takich ról.
Nie jestem może wielką fanką urody i gry Keiry, ale myślę, że ze swoją rolą
nawet nieźle sobie poradziła. :)

aneant89

boski jest w tym filmie !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones